K-Guard Database Yükleyememe Sorunu

Konuyu başlatan #1
Resimdeki gibi sorunla karşılaşıyorsanız. Çözümü oldukça basit. Sunucu tarihini ve saatinizi düzelttiğinizde sorunsuz olarak k-guard db ye bağlanacaktır.

Cvp: K-Guard Database Yükleyememe Sorunu

PurePower' Alıntı:
Resimdeki gibi sorunla karşılaşıyorsanız. Çözümü oldukça basit. Sunucu tarihini ve saatinizi düzelttiğinizde sorunsuz olarak k-guard db ye bağlanacaktır.

nasıl anlamaıdm ben bılgısayarda olan gercek tarıhımı yazacagız ben yazdım olmadı

Cvp: K-Guard Database Yükleyememe Sorunu

PurePower' Alıntı:
karazar' Alıntı:
PurePower' Alıntı:
sunucunuzun tarihini değiştireceksiniz.
hayır anlamadıgım ne yapacagım tarihi ve saati değiştir diyorsunuz ama ne yapacagım ?
şuanki saati
resimde gordunuz ayarlardan guarddan bugunun tarihi zaten yazıyor ama ayarlarda saat yok.
[hr]
PurePower' Alıntı:
karazar' Alıntı:
PurePower' Alıntı:
sunucunuzun tarihini değiştireceksiniz.
hayır anlamadıgım ne yapacagım tarihi ve saati değiştir diyorsunuz ama ne yapacagım ?
şuanki saati
arıca server kapalımı olmalı ?

kguard içindeki kaynak kod degiştir otomatik database ındırmesı ıcın seçkin kguard.org yonlendırmıs normalde iç kaynak kodunda ömerçolak.com dan geçiyordu

bende master ve db owner yetkisi kıstlanmamaladırı yazıyor çözüm nedir arkadaşlar?

++

login yetkilerinin tam olması gerekir vs. bişeyler diyor daha önce kullandığımda böyle olmamıştı sorun ne olabilir?

sql accountun varya SA gibi (security/logins'te) . Ona sağ tıkla özelliklere gir. Soldan Server Roles'e geç hepsini işaretle. SQL'ine res at (bilmiyorsan makine resle ama gerek yok sanırım). Sonra tekrar bağlan dene

HistoricaL' Alıntı:
sql accountun varya SA gibi (security/logins'te) . Ona sağ tıkla özelliklere gir. Soldan Server Roles'e geç hepsini işaretle. SQL'ine res at (bilmiyorsan makine resle ama gerek yok sanırım). Sonra tekrar bağlan dene
sorun dediğiniz gibi galiba tikler yok ama ekleyincede hata alıyorum eklenmiyor

+

kguard 5.02 yi çalıştıramıyorum bi bağlanıp bakarmısın acaba müsaitsen?

+

yada ben bu saat işini yapamadım ondan veritabanı yükleniyorda kalıyor?

Cindiena' Alıntı:
HistoricaL' Alıntı:
sa  üyeliğinin şifresini düzenle ve onu kullan kardeşim :) sa herşeye erişir.
Sorun o değil Saat galiba onu bitürlü çözemedim
Son sürümde şöyle birşey yaptım onu deneyin isterseniz 

Öncelikle db yi restore ettim sonra configte ki tarihi kendi bilgisayarımın tarihi ile değiştirip önce emu Exeyi sonrasında ise kguard exeyi çalıştırdım ve sorunsuz dbye bağlantı sağladı.