JOB SUIT SİSTEMİ VE GÖRSELLERİ

Armağan UYSAL

ViP Üye
Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere 3 Eylül sabahında yapılan bakımda oyuna Yeni Job Kıyafetleri(Suit) eklendi.
Bunlar 5 kademeli bir şekilde kademe atladıkça gelişen ve değişen bir yapıya sahiptir.
Kademe sistemlerinin anlatımına ve görsellerin nasıl olduğuna hemen aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Buff'ların özellikleri ise konunun en altındadır.
NOT: Job değiştirdiğinizde (Ör: Trader'den Thief'e döndüğünüzde), kademeleriniz sıfırlanmaz. Kaldığı yerden devam eder !!

TANITIM VİDEOSU
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OOHPXQQvJ_Y[/video]

FEMALE GÖRÜNÜMLER !!! (Videoda sadece Male var)

Gelelim Job Suit'lerinin verdiği buff'lara.. Thief ve Trader birebir aynı bufflara sahip olur. Hunter ise bunlardan bir tık daha üstündür.

HUNTER KIYAFET BUFFLARI

THIEF & TRADER KIYAFET BUFFLARI

NOT: Bu buff'lar sadece Job Kıyafeti giyili iken geçerli olur !

Kaisys

Üye
Cvp: JOB SUIT SİSTEMİ VE GÖRSELLERİ

HistoricaL' Alıntı:
Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere 3 Eylül sabahında yapılan bakımda oyuna Yeni Job Kıyafetleri(Suit) eklendi.
Bunlar 5 kademeli bir şekilde kademe atladıkça gelişen ve değişen bir yapıya sahiptir.
Kademe sistemlerinin anlatımına ve görsellerin nasıl olduğuna hemen aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Buff'ların özellikleri ise konunun en altındadır.
NOT: Job değiştirdiğinizde (Ör: Trader'den Thief'e döndüğünüzde), kademeleriniz sıfırlanmaz. Kaldığı yerden devam eder !!

TANITIM VİDEOSU
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OOHPXQQvJ_Y[/video]

FEMALE GÖRÜNÜMLER !!! (Videoda sadece Male var)

Gelelim Job Suit'lerinin verdiği buff'lara.. Thief ve Trader birebir aynı bufflara sahip olur. Hunter ise bunlardan bir tık daha üstündür.

HUNTER KIYAFET BUFFLARI

THIEF & TRADER KIYAFET BUFFLARI

NOT: Bu buff'lar sadece Job Kıyafeti giyili iken geçerli olur !
Usta Bunu Paylaşa Bilirmisin Bizde Yapalım ??

Armağan UYSAL

ViP Üye
Aceleye gerek yok 2 video var daha paylaşılması gereken. onların arından gelir. 1~2 hafta arasında çıkar gibime geliyor

by35

Üye
Konuyu hortlatiyim belki gorulur :) job suit sistemi paylaşılcak mı acaba =?

by35

Üye
paylaşılmışı değilde çalışan bir serverdan çektim BMS bsr ddj fln tümünü aldım uyguladım suiti takıyorum fakat tam giymiyor yarım giyiyor trader ve hunter çözemedim öle 2 gündür araştırıyom belki dedim sen paylaşırsan ordan yürürüm nerde hata yaptığımı bulurum ^_^

Enes Yayabaşı

ViP Üye
by35' Alıntı:
paylaşılmışı değilde çalışan bir serverdan çektim BMS bsr ddj fln tümünü aldım uyguladım suiti takıyorum fakat tam giymiyor yarım giyiyor trader ve hunter çözemedim öle 2 gündür araştırıyom belki dedim sen paylaşırsan ordan yürürüm nerde hata yaptığımı bulurum ^_^
Bende denedim de job suiti giydiğin zaman gameserver çöküyor oyun öylece kalıyor acaba neyden kaynaklanıyor olabilir.

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)