"it has been failed to request certification" Hatası

Konuyu başlatan #1
Herkese Merhaba

Bu konu daha önce forumda açılmış fakat herangi bir açıklığa kavuşmamıştır. Durum şudur herşey sorunsuz sw aktıf haldeyken pc yi kapadım modem fişini ç.ektim modemi tekrar açtım. Bu arada evde editliyorum bu sw yi ve evdeki ip im sabittir. pc yi tekrar açtığımda SR module başlattığımda . Agent server ve shard menegerde bu hatayı veriyor ve Game server a sıra gelince çalışmayı durdurdu hatası veriyor.1 haftadır çözemedğim bir sorundur. Lütfen benim gibi bu işi en alt düzeyde başlayanlar için çok basit bir şekilde yolları çizerek çözümünü veribilecek birisi varmı

senua

ViP Üye
Herkese Merhaba

Bu konu daha önce forumda açılmış fakat herangi bir açıklığa kavuşmamıştır. Durum şudur herşey sorunsuz sw aktıf haldeyken pc yi kapadım modem fişini ç.ektim modemi tekrar açtım. Bu arada evde editliyorum bu sw yi ve evdeki ip im sabittir. pc yi tekrar açtığımda SR module başlattığımda . Agent server ve shard menegerde bu hatayı veriyor ve Game server a sıra gelince çalışmayı durdurdu hatası veriyor.1 haftadır çözemedğim bir sorundur. Lütfen benim gibi bu işi en alt düzeyde başlayanlar için çok basit bir şekilde yolları çizerek çözümünü veribilecek birisi varmı
Cert ve Odbc ayarlarını kontrol ettin mi değişik var mı diye ?

Konuyu başlatan #3
Cert ve Odbc ayarlarını kontrol ettin mi değişik var mı diye ?
Cert teki ini dosyalarının içindeki ip numaralarima baktım sorunsuz . Iss dede bir sıkıntı göremedim beynim duracak çok uzman değilim bu konuda belkide bir şeyi gözden kaçırmış olabilirmiyim

agent server bi turlu duzelmedi gitti odbc siz calısan server smdı ne yapsam calısmıor bi virus girdi bilgisayara herseyi silmek zorunda kaldım 3 gundur duzelmior simdi

çözümü buldum
1.si kullandıgım datapk2 90 cap uyarlı o yuzden cap ayarını düsürdüm
2. si database de shardda kapatmam gereken haritalar varmis

data pk2 bozuk ve kullandıgım dbde bozuk muhtelen patchleme sistemi yanlıs yapmıslar bunu düzeltmem gerek çunki oyuna girerken bir hata veriyor start load lar dolmuyor yerine bir anlaşılamyan yazılar geliyor oysaki baska serverde calısan dosyalar bende calısmıyor bu db yi 1 e cekmeyi denicem fakat daha önce cokkere denedim cekemedim hep sorunlar cıktı

Arkadaşlar Allah rızası için birisi yardım etsin kafayı yiyeceğim. İnternetten videoları izledim aynılarını yaptım yine hata yine hata...