Istek Apina Dbsi

Konuyu başlatan #1
Arkadaşlar apina db sinin olduğu konuda ki link kırık elinde olan varsa upload edip verebilir mi rica etsem veya mesaj yoluyla yollarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

banada lazım 3 aydır tasarım yapmıstım 2 inci megamı başka sunucuda edit yaparken biri ele geçirmiş silinmiş 110 cap apina yedek medekler silinmiş sadece clienti var db varsa sevinirim tşkler :)

banada lazım 3 aydır tasarım yapmıstım 2 inci megamı başka sunucuda edit yaparken biri ele geçirmiş silinmiş 110 cap apina yedek medekler silinmiş sadece clienti var db varsa sevinirim tşkler :)
Elysion sro 110 zaten apinasro değil mi ❓ kullanırken dikkatimi çekti o yüzden dedim

yedekleri vs bütün emekler gitti çalındı kardeşim bi şekilde apina sroydu evet sadece client var elimde db yok herşeyi fixlemiştim onunda

Konuyu başlatan #6
Anladım hocam inşallah doncarlone'de vardır veya başka birinde elysion 110 veya apina orjinal db :/ :(

Konuyu başlatan #8
Şimdi girince gördüm sen 7 8 tane db paylaşım koymuşsun yoruma ?? Vardı orda bak

Konuyu başlatan #13
Hocam sende şuanda olan çalışır sorunsuz db lerden örnek atar mısın cap farketmez ? :/ sunucu var oyun yok ya