Honor Point Job

Konuyu başlatan #1
Merhaba arkadaşlar Honoru Job Point Kill ile birleştirdim Problem yok. Bilenlerden Yardım İsteyecegim 2 Konu var
1 . Konu : Gunde aynı charı 1 Kere Kestiginde Point vermesini İstiyorum 2 İncisinde Point vermeyecek.
2 . Konu Arkadaşlar Adam Kesince Oyunu kapatmadan Honor Point artmıyor. Onu nasıl Düzeltiyoruz Adam Kesince artmasını İstiyorum Yardımcı olacaklar Yorum Atarsa Sevinirim.

Merhaba arkadaşlar Honoru Job Point Kill ile birleştirdim Problem yok. Bilenlerden Yardım İsteyecegim 2 Konu var
1 . Konu : Gunde aynı charı 1 Kere Kestiginde Point vermesini İstiyorum 2 İncisinde Point vermeyecek.
2 . Konu Arkadaşlar Adam Kesince Oyunu kapatmadan Honor Point artmıyor. Onu nasıl Düzeltiyoruz Adam Kesince artmasını İstiyorum Yardımcı olacaklar Yorum Atarsa Sevinirim.
1- Ayni charidlerini aldiracaksin veya isimlerini herneyse bunlari saydiracaksin ve belirledigin sayidan buyukse islemleri yapmasini engelleyeceksin.
2-Oyun resetlenince olmaz honor pointin smc suresi vardir onuda smc'den honorun guncellenme saatini ayarlayacaksin her 1 dakikada ekleye bilirsin saat basida guncelleme yapabilirsin

Konuyu başlatan #3
İlgin için teşekkür ederim kardeşim. Farkındayım honor update ile alakalı birşeyden bahsetmiyorum hacım şöyle düşün normal mezun ettigimizde nasıl hemen c den 10 puan artıyorsa o muhabbetı dıyorum anlık işlem.