HgSunucular.com | 75TL'den Başlayan Fiyatlarla | Silkroad'a dair her şey.

Konuyu başlatan #41
sonerefe' Alıntı:
İş konusunda yogunluk nedeniyle biraz geç olsada sorunsuz temiz bir işçilik ve saglam bi firma oldugunu söyleyebilirim  en az 4 5 server açmıştım hg den başkasına da gitmem açıcak olursam :)
Elimden geldiği kadar verilen zaman aralığında yetiştirmeye çalışsam da bazen yoğunluktan bir kaç gün gecikebiliyor editli siparişler.
Beklettiğimiz için kusurabakmayın umarım güzel ve sağlam bir projeniz olur.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Arkadaşlarla çalışmadım, çalışan eş-dostumun söylediklerini söyleyebilirim sadece.
TR Lokasyon çalışacaksanız ve F8 Filter kullanmayacaksanız çalışılabilir, ilk ay cüzi miktarda deneme yapabilir, memnun kalırsanız devam edebilirsiniz.
Direk laps diye gidip 600-700 liranızı yatırmayın, bu tüm sunucu satışı sağlayan firmalar için geçerlidir.

Eğer F8 Filter kullanacaksanız TR Lokasyon hiç bir sunucu kullanmayın, buda tüm sunucu firmaları için geçerlidir.

F8 Filter ile çalışacaksanız TR Lokasyon sunucuyu Panel ve Guild İcon'ları için kullanabilirsiniz.

HGSunucular, TR Lokasyon'da F8 Filter kullanmayacaksanız çalışılabilir bir firma.

Konuyu başlatan #43
Old giriş sistemi, old f10 görünümü, old skill ve çanta görünümü istemeyen tüm müşterilerimize kendi Hg-Guard'ımızla sorunsuz şekilde hizmet verebildiğimiz için pek bizimle çalışanların f8'e ihtiyacı olmuyor.

Hg-Guard gibi bir alt yapımız'da 2500onlineye kadar tsilkroad.org projesinde test ettik ve pclimit, phbot engelleme, koruma hizmeti ve diğer tüm özelliklerin tamamını Hg-Guard ile verebiliyoruz.
Bilgi: Test işlemini yaklaşık 5-6 ay önce gerçekleştirmiştik ve o günden beri proxi tabanlı çalışan Hg-Guard koruma programımızı sorunsuz olarak 'bünyemizdeki müşterilerimize' sunmakta ve hizmetini vermekteyiz.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
HG Panel'inizi güncellemeniz ve açıklarınızı kapatmanız gerekli yada Remo,Malik Panel veya MonsterBilisim Panel ile anlaşma sağlamalısınız.
2-3 gün önce sizin panelinizi kullanan ve sizin sunucunuzda barınan bir oyun paneldeki açık sebebi ile patladı, oyuncular kendilerine item, gold vb. şeyler verdi.
Oyun adı vermem gerekirse ÖM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Konuyu başlatan #47
BURAKSERIT - Killa' Alıntı:
HG Panel'inizi güncellemeniz ve açıklarınızı kapatmanız gerekli yada Remo,Malik Panel veya *** Panel ile anlaşma sağlamalısınız.
2-3 gün önce sizin panelinizi kullanan ve sizin sunucunuzda barınan bir oyun paneldeki açık sebebi ile patladı, oyuncular kendilerine item, gold vb. şeyler verdi.
Oyun adı vermem gerekirse ÖM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Panellerimizin kodlayıcısı zaten Malik bey ve panelde açık yok admin panel giriş ip takibini aktif edilmediğinde id pw bilen herkes girebiliyor admin panele sorun buydu açık yok panelde 2 yıldır aynı panel kullanıyoruz.
Remo ilede anlaşmaya gitmek istedik açık kaynak kodlu satmadı panelini şifreli alalım dediğimizde ise 2aylık lisanslarla vereceğini söyledi bizde yüklü bir ödeme yapıp 2 ayda 1 bizim olan panale lisans izni almak istemediğimiz için anlaşmadık o yüzden malik beyle çalışmaya devam etmekteyiz.

@hgsunucular ile şubat ayında çalışmıştım desteksiz paket almama rağmen bir çok özel ihtiyacımda yardımcı oldular. (Guild mark & union mark hariç :D çalışması lazım denip geçilmişti.) Server files, portlar, iss kurulumu düzenlenmesi tamamen hgsunucular tarafından yapılmıştı.

Eksik bilgilerimi tamamlamak için silkroad ile ilgilenmeyen ve ücreti biraz daha uygun bir şirket buldum sıfırdan profesyonel bir oyuna macerama devam ediyorum. Bu şirkette şimdilik test aşamasında, oyuncuya açmayı düşündüğüm zaman hgsunucular tercihlerim arasında yer alacaktır.

Konuyu başlatan #49
Silkroad' Alıntı:
@hgsunucular ile şubat ayında çalışmıştım desteksiz paket almama rağmen bir çok özel ihtiyacımda yardımcı oldular. (Guild mark & union mark hariç :D çalışması lazım denip geçilmişti.) Server files, portlar, iss kurulumu düzenlenmesi tamamen hgsunucular tarafından yapılmıştı.

Eksik bilgilerimi tamamlamak için silkroad ile ilgilenmeyen ve ücreti biraz daha uygun bir şirket buldum sıfırdan profesyonel bir oyuna macerama devam ediyorum. Bu şirkette şimdilik test aşamasında, oyuncuya açmayı düşündüğüm zaman hgsunucular tercihlerim arasında yer alacaktır.
Yorumunuz için teşekkür ederim.
Desteksiz paketlere pek destek olmuyoruz normalde ama o esnada elimizdeki işler yoğun değilse elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz.
Bunun nedeni ücreti alıp geri plana çekilmek yerine devamlılık istediğimiz ve bu devamlılık ile aylarca bu piyasada kaldığı sürece o kişiyle çalışmayı amaçladığımız için.
Umarım test aşamanız ve editleriniz biter tekrar çalışma fırsatı bulabiliriz projenizde başarılar dilerim.

Merhaba!
Ben Kayra
Asgar Game Adı Altında Hg sunucular işe çalıyorum suanda AKABE serverim açık ve 3 server planım var Açık olan sunucumun Korumaları Olsun Sistemleri Olsun Aykut bey tarafında gayet iyi bir şekilde düzenlendi yeni yapılmış olan HG Guard ı kullanıyorum ve gayet iyi bir proglem olmadı şimdiye kadar hg guard dan önce belli başlı saldırılar la serverim kapatılıyordu ve suanda bir proglem yok çalışmalarını ve müşteri desteği için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim

Konuyu başlatan #52
AsgarGame' Alıntı:
Merhaba!
Ben Kayra
Asgar Game Adı Altında Hg sunucular işe çalıyorum suanda AKABE serverim açık ve 3 server planım var Açık olan sunucumun Korumaları Olsun Sistemleri Olsun Aykut bey tarafında gayet iyi bir şekilde düzenlendi yeni yapılmış olan HG Guard ı kullanıyorum ve gayet iyi bir proglem olmadı şimdiye kadar hg guard dan önce belli başlı saldırılar la serverim kapatılıyordu ve suanda bir proglem yok çalışmalarını ve müşteri desteği için çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim
Teşekkür ederim yorumunuz için projenizde başarılar dilerim.

Server açıcağım için firmanızı baya araştırdım fakat sonuçlanma şeklim kendi işini kendi yap, arkadaşlar HG sunucular sunucuları kendisi barındırmıyor bu konuya bi açıklık getiriyim oda sizler, bizler gibi bi sunucu alıp onu bölerek satış sağlıyor, bu uyguluma dan bahsetmemin kastı 1 sunucuda belki 3 belki daha fazla server var. 1 tanesi ddos yese diğerleride etkileniyor bunu anlatmamın sebebi az önce hgsunucuların koruma hizmeti sunmasıdır, sonradanda size çıkıp koruma sağlıyalım demeleri yanlış, amma velakin sizlere önerim güzel bi sunucu alıp kendiniz kurulum yapın forumda detaylı anlatımı birçok yardım alacağınız arkadaşlar vardır iyi forumlar.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Cindiena' Alıntı:
Server açıcağım için firmanızı baya araştırdım fakat sonuçlanma şeklim kendi işini kendi yap, arkadaşlar HG sunucular sunucuları kendisi barındırmıyor bu konuya bi açıklık getiriyim oda sizler, bizler gibi bi sunucu alıp onu bölerek satış sağlıyor, bu uyguluma dan bahsetmemin kastı 1 sunucuda belki 3 belki daha fazla server var. 1 tanesi ddos yese diğerleride etkileniyor bunu anlatmamın sebebi az önce hgsunucuların koruma hizmeti sunmasıdır, sonradanda size çıkıp koruma sağlıyalım demeleri yanlış, amma velakin sizlere önerim güzel bi sunucu alıp kendiniz kurulum yapın forumda detaylı anlatımı birçok yardım alacağınız arkadaşlar vardır iyi forumlar.

https://www.muvhost.com/fransa-lokasyon-dedicated-sunucular

Şuanki fiyatlara göre uygun fiyat satan ve kısmen ddos koruması mevcut olan tercih edebilecek şirket