HgSunucular.com | 75TL'den Başlayan Fiyatlarla | Silkroad'a dair her şey.

Konuyu başlatan #1

Neden daha fazlası varken daha azıyla idare edesiniz ki ?

Silkroad Server sahibi olmak istiyorsunuz fakat aklınızda kos kocaman bir soru işareti! 
Grafik tasarım, oyun koruması, reklam işlemleri derken 1den fazla kişiyle nasıl anlaşacağım diye endişelenmene artık gerek yok.

Silkroad Sunucu ve Edit hizmeti yanı sıra Reklam, Grafik Tasarım, Koruma ve Danışmanlık hizmetlerine tek elden ihtiyacınız kadarına hgsunucular sayesinde artık ulaşmak çok daha kolay.

www.HgSunucular.com    |    info@hgsunucular.com    |    0850 885 12 31

Müşteri Yorumlarımız;

GeneralRed' Alıntı:
Herkese onerebilirim calistim ve memnun kaldim karar ve tercih sizindir

Skaikru' Alıntı:
Maximize isimli oyunumuz için hizmet aldık gayet memnun kaldık. Güvenilir bir hizmet arayanlara öneririm.

GMPLAT' Alıntı:
2 ayrı projede totalde 5 aylık bir çalışma geçmişimiz var hiç sıkıntı yaşamadım şuan 3. projem olan play-3dsro üzerinde çalışıyoruz. gerçekten işini iyi yapan nadir insanlardan biri şiddetle öneririm.

Azelbilisim' Alıntı:
Hg Sunucular Benim Gözümde Dürüst Bir Firma İllaki Olur Herkese bir anda yetemezsiniz 4 Kişi Çalışıyorlar Doğru, Sayısız Projeye imza attılar. 
Başarılarının devamını diliyorum. Silkroad'da herkeze ekmek var. 
bu arada Afiş Harika olmuş

KinG_SoLoMoN' Alıntı:
Gerçekten kaliteli bir firma

majestic93' Alıntı:
Gözümdeki kalitesi tartışılmaz bir firma! O kadar yere gittim dolandırılmadığım yer kalmadı tereddütle geçen hafta alp beye ödeme yaptım ama o kadar ilgili ve ne istesem 2 letmeden gece 3de bile destek oldular. Silkroad server kurdurmak isteyene şiddetle tavsiyemdir!

Cryhuman' Alıntı:
HünkarSro adı altında hizmet aldım çok memnun kaldım kesinlikle öneririm.
LiveSro80Cap' Alıntı:
LiveSro adı altında hizmet alıyoruz ve çok memmunuz.
1 ay test yapacağız 2. ay açacağız demiştik ama o kadar sorunsuz bir oyun teslim edildi ki bizlere 1 haftalık testlerimiz yeterli oldu.
cesa1' Alıntı:
Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Şuan aldığım hizmet ve ileride uygulayacağımız yeni projelerimizde tekrar şüphesiz sizinle çalışacağız.
adm044' Alıntı:
Bilgi ve tecrübeleri gerçekten geniş olan bir ekipleri var. Kaliteli iş arayanlara sonuna kadar öneririm.
LEGENDARY_GM' Alıntı:
Kaliteli ve ilgililer. Memnunum çalışmalarında başarılar diler hep böyle devam etmelerini temenni ederim.
senua' Alıntı:
İlgi ve alakalarından çok memnun kaldık. Profesyonellik üst düzeyde! Silkroad ile ilgili bir hizmet alacaksanız başka bir yere bakmayın direk hgsunuculara gidin kesinlikle öneririm.
neco7792' Alıntı:
Bir çok kişiyle silkroad hizmeti almak için çalıştım ama %100 içime sinen işi bu kadar zaman sonra ilk kez size yaptırabildim.  Kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
balkaya12' Alıntı:
Güvenilir satış ve hızlı hizmet için teşekkür ederim.
deadlow48' Alıntı:
Güzel ve hızlı hizmet için teşekkür ederim.

Cvp: HgSunucular.com | 75TL'den Başlayan Fiyatlarla | Silkroad'a dair her şey.

Cvp: HgSunucular.com | 75TL'den Başlayan Fiyatlarla | Silkroad'a dair her şey.

GeneralRed' Alıntı:
Bu yorumu kime neye göre yaptın bilmiyorum ama bana elle tutulur bir yerini göster Sahibinin kendisi Benim adım Alp ismiyle tanıtmış olması mı ? yoksa orjinal adının ''Aykut Hangişi '' Olması mı ?? Daha size kendini dogru düzgün tanıtmayan yanıltan birini savunman ve bunu başkalarına önermen şaşırtıcı . Para bu kolay kazanılmıyor herkes icabında birilerinin agız kokusunu cekiyor ve kimisi kendi zevki icin kimisi ekstra gelir sağlamak icin yapıyor insanları yanlıs yöneltmeniz kişiliğinizin zayıf olduğunu gösterir İyi Forumlar ..

Hg Sunucular Benim Gözümde Dürüst Bir Firma İllaki Olur Herkese bir anda yetemezsiniz 4 Kişi Çalışıyorlar Doğru, Sayısız Projeye imza attılar.

2 ayrı projede totalde 5 aylık bir çalışma geçmişimiz var hiç sıkıntı yaşamadım şuan 3. projem olan play-3dsro üzerinde çalışıyoruz. gerçekten işini iyi yapan nadir insanlardan biri şiddetle öneririm.

Konuyu başlatan #8
Cvp: RE: HgSunucular.com | 75TL'den Başlayan Fiyatlarla | Silkroad'a dair her şey.

Skaikru' Alıntı:
Maximize isimli oyunumuz için hizmet aldık gayet memnun kaldık. Güvenilir bir hizmet arayanlara öneririm.
Teşekkür ederim düşünceleriniz için.

GMPLAT' Alıntı:
Düşünceleriniz bizim için önemli teşekkür ederiz. Umarım daha uzun süre birlikte çalışma fırsatı bulabiliriz.

Azelbilisim' Alıntı:
Bu tarz destekleyici sözleri aynı işi yaptığımız kişilerden duymak bizi gerçekten mutlu ediyor. Düşünceleriniz ve görüşlerinizi bizimle çekinmeden paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Bu yaklaşımınız umarım diğer meslek taşlarımıza da örnek olur.

Cvp: RE: HgSunucular.com | 75TL'den Başlayan Fiyatlarla | Silkroad'a dair her şey.

hgsunucular' Alıntı:
Skaikru' Alıntı:
Teşekkür ederim düşünceleriniz için.

GMPLAT' Alıntı:
Düşünceleriniz bizim için önemli teşekkür ederiz. Umarım daha uzun süre birlikte çalışma fırsatı bulabiliriz.

Azelbilisim' Alıntı:
Bu tarz destekleyici sözleri aynı işi yaptığımız kişilerden duymak bizi gerçekten mutlu ediyor. Düşünceleriniz ve görüşlerinizi bizimle çekinmeden paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Bu yaklaşımınız umarım diğer meslek taşlarımıza da örnek olur.
Hocam Bizim halimizden Bizden başkası anlamaz Bizde 2 kişi girdik bu sektöre bakalım neler olacak :)

Ben Sunucu Aldım Fazla Kalitesini Göremedim Aksine 100 TL HG Guarda para verdim cracklı kguard kurdu hg guardı bile kuramadan paramıza yazık oldu sunucu arıyanlara cok dikkatli araştırmalarını tavsiye ederim kimse parasını bedava kazanmıyor

Gözümdeki kalitesi tartışılmaz bir firma! O kadar yere gittim dolandırılmadığım yer kalmadı tereddütle geçen hafta alp beye ödeme yaptım ama o kadar ilgili ve ne istesem 2 letmeden gece 3de bile destek oldular. Silkroad server kurdurmak isteyene şiddetle tavsiyemdir!

Konuyu başlatan #14

majestic93' Alıntı:
Düşünceleriniz için teşekkür ederim.

LiveSro adı altında hizmet alıyoruz ve çok memmunuz.
1 ay test yapacağız 2. ay açacağız demiştik ama o kadar sorunsuz bir oyun teslim edildi ki bizlere 1 haftalık testlerimiz yeterli oldu.

Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim. Şuan aldığım hizmet ve ileride uygulayacağımız yeni projelerimizde tekrar şüphesiz sizinle çalışacağız.

Konuyu başlatan #19
cesa1' Alıntı:
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder projenizde başarılar dileriz.