Genel Sikayet

Konuyu başlatan #1
Bu Doncarlone milletin sunucusunu patlatiyor milletin emegini caliyor paylasitigi her seyin icinde klylogger var 19.06.2019 tarihinde sunucu sayfama mesaj atti sonrasinda database de bulunan account dosyam resimde goruldugu sekilde kullanicilari sifirladi sunucu da bulunan sql server da suanda calismiyor bu kendini hacker sanan adama neden bu kadar musama gosteriyorsunuz emek hirsizi bu yaptigi kul hakkina girmekten baska bir sey deyil geregini yapin

Kendisi daha gelişim çağında bu yüzden paylaşımlarında virüs total olmayan dosyaları indirmeyin, kullanım sağlamayın.
Tanıdığınız ya da tanımadığınız hiç kimseye sunucu ip adresinizi ve şifrenizi hiç bir şekilde vermeyin.
DB üzerinde işlem yapmadan önce yedek alınız.
SQLBackup programı ile belirli saat aralıklarında otomatik/manuel yedeklemeler alın.

Kolay gelsin.
@Deepblue

Kendisi daha gelişim çağında bu yüzden paylaşımlarında virüs total olmayan dosyaları indirmeyin, kullanım sağlamayın.
Tanıdığınız ya da tanımadığınız hiç kimseye sunucu ip adresinizi ve şifrenizi hiç bir şekilde vermeyin.
DB üzerinde işlem yapmadan önce yedek alınız.
SQLBackup programı ile belirli saat aralıklarında otomatik/manuel yedeklemeler alın.

Kolay gelsin.
@Deepblue
Paylaşımlarımda hiç virüs bulunmamaktadır IIS Portunu kapatmadığından dolayı başına gelmiştir o db sıfırlama olayı ....8080 portunu dışarı kapatta sıfırlanmasın db 15880 portunuda kapat dışarı smc programıyla adamların statlar tavan yapmış oyunundaki millet çaktırmadan oynuyor oyununu ruhun duymuyor .

Iıs hack programıyla dene kendi oyununa görürsün hypersilkroad

Paylaşımlarımda hiç virüs bulunmamaktadır IIS Portunu kapatmadığından dolayı başına gelmiştir o db sıfırlama olayı ....8080 portunu dışarı kapatta sıfırlanmasın db 15880 portunuda kapat dışarı smc programıyla adamların statlar tavan yapmış oyunundaki millet çaktırmadan oynuyor oyununu ruhun duymuyor .

Iıs hack programıyla dene kendi oyununa görürsün hypersilkroad
Dedim ben sana yapma diye :D

Konuyu başlatan #6
Haksızlık yapıyordu adamların statları bir görsen wiz de 700 k can birde uniq kapışıyoruz adamla bende niye alıyor diyordum
haksizligi kim benmi yaptim madem bu isi biliyon yardimci olacan ki iyilik yapacan hadi onu gectim o 700 k hp si olan karakterin adini niye ulastirmadin ki bana