Forum Sistem Değişikliği Hakkında

Konuyu başlatan #21

Deepblue

Yönetici
Administratör
İmza ve resim ekleme sorunu düzeltildi. Diğer sorunlara bakıyorum.

Konuyu başlatan #23

Deepblue

Yönetici
Administratör
Eyvallah :cool: Ümit beyfendicim bide avatarların mesajlarda görülen boyutunu büyütürmüsün maxigame gibi :)
Onu tema düzenlemesi ile halledeceğim şuan aciliyeti olan sorunlara bakıyorum öncelikle. Tema ve görünüm yavaş yavaş zamanla düzenlenecek.

Siteye alışması zaman alsa da güzel olmuş beyfendi . Yalnız bi sorum var. Türkçe dil i yok mu chrome çeviri ile tam yapmıyor . ve benim yazdığım konularıma kısa yoldan ulaşma şansım yok mu artık ??.

Siteye alışması zaman alsa da güzel olmuş beyfendi . Yalnız bi sorum var. Türkçe dil i yok mu chrome çeviri ile tam yapmıyor . ve benim yazdığım konularıma kısa yoldan ulaşma şansım yok mu artık ??.
Inbox'un yanında Kullanıcı adınız ve avatarınızın olduğu yere sol click>>Prefences>>Language>>Türkçe(TR) seçelim. Save diyelim.

Yada Shift+F5 yaparak kontrol edin, genel olarak Türkçe yapılmış olması gerekir.

Kendi konularınızı üste bulunan Forumlar sekmesine tıklayarak, aşağı doğru uzanan kısımdan (Konularım) Sizin konularınız (Mesaj Yazdığım Konular) Mesaj yazdığınız konular'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. :)

Konuyu başlatan #26

Deepblue

Yönetici
Administratör
Site Türkçe şuanda, sizde değilse sol alttan Türkçe dili seçebilirsiniz:

Inbox'un yanında Kullanıcı adınız ve avatarınızın olduğu yere sol click>>Prefences>>Language>>Türkçe(TR) seçelim. Save diyelim.

Yada Shift+F5 yaparak kontrol edin, genel olarak Türkçe yapılmış olması gerekir.

Kendi konularınızı üste bulunan Forumlar sekmesine tıklayarak, aşağı doğru uzanan kısımdan (Konularım) Sizin konularınız (Mesaj Yazdığım Konular) Mesaj yazdığınız konular'a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. :)
teşekkür ederim hallettim

Konuyu başlatan #35

Deepblue

Yönetici
Administratör
Arkadaşın belirttiği gibi eski konularda hata mesajı veriyor. Bu sorun düzeltilecek mi ?
Eski forum url'leri yenisinden çok farklı olduğu için şuana kadar olan uğraşlarımız sonuçsuz kaldı yönlendirme sağlayamıyoruz maalesef.

Eski konularda birşey yok hepsi yerinde duruyor sadece url'leri değişti.

senua

ViP Üye
Eski forum url'leri yenisinden çok farklı olduğu için şuana kadar olan uğraşlarımız sonuçsuz kaldı yönlendirme sağlayamıyoruz maalesef.

Eski konularda birşey yok hepsi yerinde duruyor sadece url'leri değişti.
Eski konulara erişmeyen arkadaşlar forum içerisindeki arama kısmını kullanarak eski konulara erişebilir. Aslında bunu yeni post olarak duyursanız daha doğru olur. Arama kısmını kullanmayan çok fazla kullanıcı mevcut forumda.

Brahim

Graifker
Grafiker
Eski konulara erişmeyen arkadaşlar forum içerisindeki arama kısmını kullanarak eski konulara erişebilir. Aslında bunu yeni post olarak duyursanız daha doğru olur. Arama kısmını kullanmayan çok fazla kullanıcı mevcut forumda.
Katılıyorum, Google araması yaptığımda bu forum da ki çıkan konulara erişilmiyor:confused: