• MaxiGame sitesine https://www.maxigame.org adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz. com domaini geçici erişime kapalıdır, kısa sürede düzelecektir.

Forum Sistem Değişikliği Hakkında

Konuyu başlatan #1

Deepblue

Yönetici
Administratör
Merhabalar,

Forumumuz MyBB 1.8x'den Xenforo 2x sürümüne güncellenmiştir.

Bu geçiş esnasında avatar ve imzalar gibi bazı kayıplar oldu ki bu beklediğimiz ve kaçılmılmaz birşeydi. Şu aşamada herkesin yeniden avatar ve imzalarını ayarlamaları geremektedir.

Bunun yanı sıra sistem yeni olduğu için bir çok eksik ve hata olabilir ancak hepsi sırayla çözülecek ve forum mümkün olan en kısa sürede eskisinden çok daha iyi bir hâle gelecektir.

Forumda gezinirken karşılaştığınız hataları bu konu altında belirtirseniz sorunları daha hızlı şekilde çözebiliriz. Lütfen aynı şeyleri tekrar yazmayın, sizden önce yazılanları kontrol edip yazılmayan birşey ise yazınız.

Teşekkürler.

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #3

Deepblue

Yönetici
Administratör
Hatada ne yazıyor tam olarak veya hataya ilişkin bir ekran görüntüsü alabilir miyim?

senua

ViP Üye
Mesajdan alıntı yaparken resim ekle seçeneği de hata veriyor. Direk yükleme ve link olarak eklemenin ikisi de hata verdiği için dosya olarak ekledim. Hata olarak yukarıdaki hatanın aynısını veriyor. Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorum.

Konuyu başlatan #8

Deepblue

Yönetici
Administratör
Bir güncelleme daha yaptım tekrar dener misin sana zahmet.

Inbox'un yanında Kullanıcı adınız ve avatarınızın olduğu yere sol click>>Prefences>>Language>>Türkçe(TR) seçelim. Save diyelim.

Dipnot: Ümit abi varsayılan dili Türkçe ayarlayacaktır. :)

Ümit abi resim eklerken, link bile girsen; "Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir. " diyor. Eklenmiyor.

Brahim

Graifker
Grafiker
Genel olarak çok sade bir duruşu var eski tema daha güzeldi. Tabii bu kişisel fikrim.