Forum kullanış biçimi ile ilgili öneri

senua

ViP Üye
İlk olarak sormak istediğim eski Chat sekmesi gelecek mi ? Eğer gelecek ise eskisinden daha güzel bir tema bekliyoruz.
İkinci olarak forumun genel kullanış şekli ile ilgili yorum ve öneri yapmak istiyorum. Öncelikle belirteyim aktif olarak kullandığım tek forum burası sebebi diğer forumlarda çoğu konular çözüme kavuşturulmamış veyahut konuyu açan kişilere çözüm yolu özel mesaj, tw aracılığı ... gibi yollar ile gösterilmiş vaziyette buna diğer forum sitelerinde çok kez şahit oldum. Sonuçta forum sitelerini bilgi paylaşımı yapmak için kullanıyoruz. Forumun eski yöneticileri bu konuda hassaslardı. Önerim şu eğer bir soruna çözüm yazılıyorsa bu postun altında olmalı özel mesaj yolu ile değil bunu kurallara bir öneri şeklinde koyabilirsiniz, yada moderatör arkadaşlar bu gibi durumları gördükleri zaman konuya müdahil olabilirler.
Özelden yada genele hitap edecek şekilde yardım etmek sonuçta kişinin kendisine kalan bir şeydir. Bunu söylememdeki amaç sadece forum kullanmaktaki asıl amacın ne olduğunun hatırlatılmasıdır. Sonuçta hiç birimiz silkroad birikimimizi hiç bir forumdan yararlanmadan yapmış olamayız.

Deepblue

Administratör
Yönetici
Administratör
İlk sorunun cevabı: Yeni sisteme uygun ve sağlam bir chat uygulaması bulursam kuracağım. Arayışlarımız devam ediyor ama chat konusunda olur veya olmaz diye kesin bir söz veremem.

İkinci sorunun cevabı: Bu konuda haklısın ben de bu konularda hassasım ve taviz verilmesini istemem ancak hem forum sistemi, hem yönetimi komple değiştiği için bu tarz rahatsızlıkların rayına oturması biraz zaman alacaktır fakat bundan taviz vereceğim kesinlikle düşünülmesin.

Son düzenleme:

samety1

Üye
Şahsen Ümit Bey'in gereken özveriyi vereceğinden şüphem yok. Bugüne kadar hiçbir forumda oturup takılmadım, 3 gündür vsroforum açık pcde gelişmeleri takip etmek kolay ve sadece vsro üzerine kurulu olduğu için çok daha fazla ilgi çekiyor. Yönetimde iyi olunca tadından yenmiyor :) ekmek var mı :D

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)