FGW koleksiyon kartları sıfırlama

Konuyu başlatan #1
arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi fgw kartlarını açtıktan sonra bildiğiniz gibi üst üste kullanılmıyor. bunu sıfırlamak için scroll oluşturmak istiyorum. dbde her charın ayrı koleksiyonların tutulduğu tabloyu bulamadım. yerini bilen söylerse minnettar olurum. yada direk şu query koleksiyon sayfasını sıfırlar dediğiniz bitşey varsa oda olur nette bulamadım daha önce açıldıysa konu yorumda link atın lütfen.

arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi fgw kartlarını açtıktan sonra bildiğiniz gibi üst üste kullanılmıyor. bunu sıfırlamak için scroll oluşturmak istiyorum. dbde her charın ayrı koleksiyonların tutulduğu tabloyu bulamadım. yerini bilen söylerse minnettar olurum. yada direk şu query koleksiyon sayfasını sıfırlar dediğiniz bitşey varsa oda olur nette bulamadım daha önce açıldıysa konu yorumda link atın lütfen.
SQL:
USE SRO_VT_SHARD

DECLARE @CharName Varchar (MAX)
--------------------------------------
SET        @CharName = 'TEST' --Player Name Here
--------------------------------------
declare @CharID varchar(64)=(select CharID from SRO_VT_SHARD.._Char where CharName16=@CharName)
delete from SRO_VT_SHARD.._CharCollectionBook where CharID = @CharID
karakterin kullandığı bütün FGW kartlarını siler

SQL:
SRO_VT_LOG --> Programmability ---> Stored Procedures --> _AddLogItem As'dan sonraki biryere yapıştır

IF (@Operation = 41) and (@ItemRefID = 105213) -- ItemID
  begin
        delete from SRO_VT_SHARD.._CharCollectionBook where CharID = @CharID
scroll kullandırarak silmek istersen

Son düzenleme: