FGW görevini nasıl tekrarlatırım

Konuyu başlatan #1
FGW görevini nasıl tekrarlatırım. alexdeki tekrar görevlerine bakarak scriptleri ekliyorum olmuyor. görevin tekrarı için script'e hangi satırları eklemeliyim?

Konuyu başlatan #3
FGW sıfırlamak için scroll yaptım.Sorunum 2. kez kartları doldurduğumda görev tekrar verilmediği için ödülüde alamıyorum. Bana lazım olan Fgw görevinin sürekli tekrar alınabilmesi görevin lua scirptini alexde sürekli alınan görevlerle değiştiğimde görev hata veriyor.

Lua'ları açıp görev'i bulup görev tekrarı sayılarını degiştirmen gerekiyor dedigin gibi bi yerlerde hata yapıyorsundur forumda detaylı görev anlatımları var

görevde sayı tekrarı yok sıfırdanda eklenmiyor hata veriyor
Görev scriptlerinin içerinde "LuaSetAchievementLimit(0)" satırı var burdan görevin limiti belirlenebiliyor. FGW görevi için geçerli olur mu bilmiyorum ama yeni eklediğim görevler de denemesini yaptım "0" değiştirdiğin de yerine yazılan kadar tekrarlanabiliyor görev "0" olduğunda tekrar limiti olmuyor.

Konuyu başlatan #7
Görev scriptlerinin içerinde "LuaSetAchievementLimit(0)" satırı var burdan görevin limiti belirlenebiliyor. FGW görevi için geçerli olur mu bilmiyorum ama yeni eklediğim görevler de denemesini yaptım "0" değiştirdiğin de yerine yazılan kadar tekrarlanabiliyor görev "0" olduğunda tekrar limiti olmuyor.
Eyw teşekkür ederim. onu bakmak hiç aklıma gelmedi.görevi bu şekilde yapınca bug oluşuyor kartlar basılı olduğu için görev sürekli alıp sürekli item alıyorsun. görevden ödülü alınca otomatik kartların silinmesi lazım bunu nasıl yapabilirim. bilgin varmı?