FGW Flame Mounthain Mapi görünmüyor

Konuyu başlatan #1
server tüm haritalar ekli fgw togui ve shipwreck te ekli ama flame mounthain haritası yok worldp map içinde ddjleri var tek tek baktım eksik mi diye değil.diğer svlerinkilerle karşılaştırdım yani eksik yok txt içindeki maple alakalı 5 txt tek tek inceledim sorun bulamadım. unuttuğum bi yer mi var?

Clean client üzerinden media/interface/worldmap klasörünü tamamen çek.
Media textdata klasörü içerisinden worldmap ile başlayan 5 txt belgesi var, onları çek ve kendi clientine import et sorunun düzelir.

Konuyu başlatan #3
kardeşim sağol fikir içinde sorunum flame mounthain sadece öyle çekip atarım sıkıntı değil haritayı 80 cap göre yaptım ancak dediğim gibi fgw'deki flame haritası ile ilgili sorunum bu haritaya ait satırlar hangisi onlar lazım bana

senua

ViP Üye
server tüm haritalar ekli fgw togui ve shipwreck te ekli ama flame mounthain haritası yok worldp map içinde ddjleri var tek tek baktım eksik mi diye değil.diğer svlerinkilerle karşılaştırdım yani eksik yok txt içindeki maple alakalı 5 txt tek tek inceledim sorun bulamadım. unuttuğum bi yer mi var?
Map.pk2 içerisinde .ifo ile biten dosyalar olacak en alta birde region yazılı txt onlarda hata vardır. ISRO'dan çekip deneyebilirsin sorun clienttemi değil mi diye. Ek olarak region yazılı olan txt data.pk2 de de bulunuyor oradan da güncellemeyi unutma (sw files içerisindeki data'da dahil)