F10 Slot Index Problemi [Çözüldü]

Konuyu başlatan #1
Katılım
18 Tem 2017
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Konum
Seçilmemiş
Merhaba arkadaşlar , F10 üzerindeki herhangi bir şeyin SlotIndex yani yerini değiştirdiğimde görünüm olarak başarılı bir şekilde değişiyor fakat almaya çalıştığımda alınmıyor. Bunun sebebi nedir , eksik bir şey mi yapıyorum ?>> Arkadaşlar SlotIndex değiştirdikten sonra sanırım oyunu kapatıp tekrar açmamız gerekiyor.Dün ayar yapıp bırakmıştım ve bugün şuan denediğimde indexi değiştirilmiş F10 itemlerini sorunsuz alabiliyorum. Aynı sorunu yaşayanlar olursa diyerek konuyu kaldırmıyorum.
 
Son düzenleme:
Katılım
23 Nis 2016
Mesajlar
1,100
Beğeniler
130
Merhaba arkadaşlar , F10 üzerindeki herhangi bir şeyin SlotIndex yani yerini değiştirdiğimde görünüm olarak başarılı bir şekilde değişiyor fakat almaya çalıştığımda alınmıyor. Bunun sebebi nedir , eksik bir şey mi yapıyorum ?
Vsro nazif programını aç orda SQL düzenle yani onara tıkla bir kaç Dk bekle o onarsın sonra item ekleme seçeceğine gel f10 itemini ekle ve kaydet txt oluşsun oyuna patchle düzelir .
 
Konuyu başlatan #3
Katılım
18 Tem 2017
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Konum
Seçilmemiş
Manuel yapmak istiyorum. Merak ettiğim olay şu ; SlotIndex sadece refShopGoods üzerinden değiştirmek yeterli olmuyor da başka extra bir şey mi uygulamamız gerekiyor ?
 
Üst