edit işlemlerini iyi bilen güvenilir sağlam editör arıyorum

Konuyu başlatan #1
Bir firmadan sunucu kiraladık arkadaşımla hiçbir şeyi neredeyse tamamlamadan bize verdi, yazıyoruz ilgilenmiyorlar editleri çok pahalı söylüyorlar. 1 hafta oldu alalı daha adım atamadık serverin editlerini yapamadık hata veriyor bazı yerler. Edit işlerinden iyi anlayan sağlam editör arıyoruz ücreti mukabilinde editleri yapacak güvenilir bir babayiğit varsa mesaj atsın.

Bir firmadan sunucu kiraladık arkadaşımla hiçbir şeyi neredeyse tamamlamadan bize verdi, yazıyoruz ilgilenmiyorlar editleri çok pahalı söylüyorlar. 1 hafta oldu alalı daha adım atamadık serverin editlerini yapamadık hata veriyor bazı yerler. Edit işlerinden iyi anlayan sağlam editör arıyoruz ücreti mukabilinde editleri yapacak güvenilir bir babayiğit varsa mesaj atsın.
Önerim kendiniz açın kendi kendinize takılın oyunda sağ soldan oyuncu toplamaya çalışmayın.

Hiç bir bilginiz yok üstelik vds makine kullanıyorsunuz %100 lag demek oyunculara berbat bir oyun sunmak demek. Gelen kişilerde yardım isteyecektir zaten belli ultra amatörsünüz parayla birşeyler yaptırıyorsunuz oyunda bir sorun ile karşılaştığınızda bir ton tantana sağ sola bak araştır olan oyunculara olucaktır. Türkiyede private server piyasasının kalitesini düşürüceksiniz.
Şahşi görüşüm girip şansınızı deneyin piyasaya yapamayınca milletin paralarıyla kaçmayın temenimbudur hadi kolay gelsin