DeepBlack !! Guildimiz yakında faaliyetlere geçecektir . Sende aramıza katılabilirsin dostum !

paul

Üye
Herkeze merhaba arkadaşlar adım selim yıllardır oynadığım isro da guildin temellerini attığım guildimizi tekrardan faaliyete geçiriyorum orjinal sro dan bu yana birçok pvp serverlerde oynamışlığım ve yöneticilik yapmışlığım vardır. artık kendi guildimi kurmaya karar verdim şuan kemik kadro 7 kişiyiz dostluklarımız çok eskiye dayanmaktadır . bu silkroadın kokuşmuş pislik tayfalarından oyunlarından sıkılıp pay muhabbetlerinin olmadığı oyun içi ve sağlam arkadaşlık temelinde oyun dışı her türlü yardımlaşmanın olduğu ekibimize hepinizi bekleriz . Guildimiz Haziran ayı içerisinde açılacak olan bir servere başlama kararı almış bulunuyorum Şuanlık iletişim için facebook sayfamızdan mesaj atabilirsiniz en yakın zamanda Ts3 adresimiz de elimizde olacaktır saygılarımla www.facebook.com/SilkroadDB

Kurallarımız ;

Oyun içi Yardımlaşma ve dayanışmanın olması ve tabikide aktiflik. sabit bir uniq partyimiz bulunacaktır aynı zamanda Ts3 ve WP grubu Zorunludur

İletişim: www.facebook.com/SilkroadDB

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)