Dakupra Online 100 Cap Database

Öncelikle Selamun Aleyküm
NaX&NaXSobi tanıyan bilen bilir elimde şu zamana kadar yaklaşık 500 GB lik bir arşiv var bunu kardeşim @TRNaX ile yavaş yavaş yayınlamayı düşünüyoruz

Database hakkında internette çok bilgi var databasesi paylaşılmış olsada burayada paylaşmak istedim belki linkler felan gitmiştir diye düşüncesinden

100 CAP DAKUPRA DATABASE

Bug yoktu diye hatırlıyorum varsada kendiniz fixlersiniz yada uğraşmaz kendi oyununuza içinden dosya çekebilirsiniz

Linkler ;
Client ; Client
Databse ; DB

doncarlone

Üye
merhaba arşivinizde ApinaSRO database client varsa konu açabilirmisiniz tüm sitelerde linkler kırılmış çok istediğim bir database >?

şuan dblerimi keşfediyorum :-D bazıları bazı insanlara değmeyecek seviyede olduğu için ayırıyorum :)

doncarlone

Üye
konumdan bakabilirsin ; https://www.vsroforum.com/konular/vsro-godbless-wing-edit.402/
bu arada o konuda sadece renk desen değişimi görüntüsü farklıysa BMS yolunu bul ordan çek :')
konu açabilirmisin rica etsem mesela
premium için ayrı god bles için ayrı
premium lucky %
premium speed %
premium %
aynını god bles için geçerli nasıl değiştirebiliriz mesela
:D

kısaca ben özel karaktere etki edecek özellikteki itemleri seviyorum bu tarz itemler ekli olan db client varsa paylaşırmısın ?
god bles
pre
model switcher
gibi :D

konu açabilirmisin rica etsem mesela
premium için ayrı god bles için ayrı
premium lucky %
premium speed %
premium %
aynını god bles için geçerli nasıl değiştirebiliriz mesela
:D

kısaca ben özel karaktere etki edecek özellikteki itemleri seviyorum bu tarz itemler ekli olan db client varsa paylaşırmısın ?
god bles
pre
model switcher
gibi :D
Bunları baştan sona eğitimi ekibimde verilmişti yıl 2014 demi ne