Conan Online |100 Cap China |Drop System | İSRO System | Free Silk | Job Based

Konuyu başlatan #1
Katılım
4 Eyl 2018
Mesajlar
1
Beğeniler
0

Conan Online'den herkese Merhaba! Üzerinde uzunca bir süredir çalıştığımız ve sonuna geldiğimiz Conan projemizden sizlere bahsetmekten heyecan duyuyoruz.
Conan projemizi en ince detaylarına kadar düşünüp uzun ve eğlenceli bir sunucu olacak şekilde tasarlamak için çoğu boş zamanımızı bu projeye adadık. Conan sunucusunu oynamaya başladığınızda başka sunuculara geçiş yapmanıza gerek kalmayacaktır, çünkü biz Conan sunucumuzu her zaman geliştirecek ve güncel tutacağız.
  • Aktif ve sürekliliği olan dostça bir topluluk.
  • Uzun vaadede keyif alabileceğiniz bir server.
  • Gerçekten para yatırmanıza ihtiyacınız olmayan tamamiyle play2win bir server.
  • Buglardan uzak, lag veya delay yaşayıp mağdur olmayacağınız bir oyun deneyimi.


Başlangıç Level 64 Olarak Belirlenmiştir.

"Conan" sunucumuzda geçerli olan stackler aşağıda belirtilen gibidir. Alışverişlerinizin ve envanter yönetiminizin daha kolay olması adına oyun içerisinde bulunan bazı stackleri yeniden ayarladık.


Belkide silkroad online tarihinin en büyük ikonlarından biri olan "Pvp Cape" özelliğine "Conan" sunucumuzda yer vermek istiyoruz. Bu özelliği aktive etmek için > A > PvP Status Window adımlarını izlemeniz yeterli olacaktır.
"Conan" sunucumuz sadece Çin karakterlere yer vermektedir. Bu dengeyi olumsuz yönde etkileyebilecek olan "Force" buildinin bazı skillerine ayarlamalar yapılmıştır. Bu ayarlamaları yapmamızda ki amaç bu buildi oyunda etkisiz hale getirmek değildir. Tam aksine diğer buildieri yok olmaktan kurtarmaktır. Bu ayarlama ile birlikte "Force" buildinin hala yeterli güce sahip olduğundan emin olmak için oyunumuzdan Pill bugunu kaldırmış bulunmaktayız.

Cure Theraphy : 10 sn
Force Cure : 8 sn
Self Heal Series : 7 sn
Heal Series : 11 sn
Rebirth Art Series : 9 sn
Vital Spot - Body : %50 - Cooldown 20 saniye
Vital Spot - Mind : %50 - Cooldown 20 saniye
Vital Spot - Brain : %50 - Cooldown 20 saniye
Vital Spot - Zero : %50 - Cooldown 20 saniye


Pvp'lerin daha adil olması için Snow Shield skilline INT sınırı getirilmiştir.

Çoğunuzun bildiği üzere belkide bu oyun içerisinde rekabetin, heyecanın ve çekişmenin en yüksek olduğu zamanlar kale savaşlarıdır. Bu savaşları dahada heyecanlı ve çekişmeli hale getirmek adına mevcut halde açık olacak kale sayısı "2" olarak ayarlanmıştır. Açık olacak kaleler "Hotan ve Jangan" olarak ayarlanmıştır. Ayrıca Conan sunucumuzda kale sahiplerinin şehirlerden talep edebilecekleri vergi %5 olarak ayarlanmıştır.

Model Switcher ile 10DG silahınızın görünümünü ''11DG, 11DG A Grade, 11DG B Grade, 12DG, 13DG, 14DG ve 15DG''olarak değiştirebilirsiniz. Model Switcher silahınızın atağını yükseltmezveya düşürmez, sadece görünümü değiştirir. Model Switcher'ı görünümünün değişmesini istediğiniz silahı envanterin 1.slotuna koyduktan sonra kullanabilirsiniz. Bu slota bir silah koymazsanız Model Switcher kasanıza gönderilecektir.. Model switcher kullanırken silahınızın "SOX" olması gerekmektedir. Ayrıca SOX olmayan silahlarda bu işlemi yaparsanız, scrollunuz kaybolur. Silahınızın eski görümüne kavuşmasını istiyorsanız F10'dan ''Model Switcher Remover'' ürününü alıp aynı şekilde kullanmanız gerekmektedir.Wanted Sistemi : Wanted Sistemi nasil çalisiyor?Hunter&Trader ve thief giysileriniz ile kestiğiniz karakterler databasede kayitli kalmaktadir 10-20-30-40-50 'kill sayisina ulastiğinizda size wanted rutbesi vermektedir
Bug yapilmamasi için ayni karakteri sadece 3 defa kesebilirsizin ve 80 level olmasi gerekmektedirWanted Level 1 (10 Kill) :Hero Mode Sublieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %1 Increase, Magical damage %1 Increase , Attack rate %1 Increase , Parry rate %1 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %1 Increase , Str 1 , Int 1Wanted Level 2 (20 Kill) :Hero Mode Grade Lieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %2 Increase, Magical damage %2 Increase , Attack rate %2 Increase , Parry rate %2 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %2 Increase , Str 2 , Int 2Wanted Level 3 (30 Kill):Hero Mode Lieutenant : Verdiği bufflar : Physicial damage %3 Increase, Magical damage %3 Increase , Attack rate %3 Increase , Parry rate %3 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %3 Increase , Str 3 , Int 3Wanted Level 4 (40 Kill) :Hero Mode Lieutenant Senior Grade : Verdiği bufflar : Physicial damage %4 Increase , Magical damage %4 Increase , Attack rate %4 Increase , Parry rate %4 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %4 Increase , Str 3 , Int 3Wanted Level 5 (50 Kill):Hero Mode Marshall : Verdiği bufflar : Physicial damage %5 Increase, Magical damage %5 Increase , Attack rate %5 Increase , Parry rate %5 Increase Alchemy probility %1 Increase , Lucky %5 Increase , Str 3 , Int 3


Wanted Level'iniz 5 level olup aldığınızın buff'un süresi dolduğunda kill sayınız 0'lanır ve baştan başlarsınız.


♦1-9 DG NPC İtem
1-9 DG İtem Arasında İtem'lere NPC'den 1 GOLD Karşılıgında Sahip Olabilceksin. NPC 'den Aldıgın İtemler Sos +3 FB İtem olcaktır.


♦10DG Clean İtem
Tüm moblardan normal drop olmaktadır.


♦Oyundaki sox sistemi nasıl işliyor?
Oyunda Orjinal olduğu gibi 3 türlü sox vardır.

1.Seal Of Star

Kapalı.

2.Seal Of Moon
Seal Of Moon item'lar 90+ Tüm moblardan NORMALoranda drop olmaktadır.

3.Seal Of Sun

Uyarı Kutusu

İlk Kale Savaşından Sonra Droplara Eklencektir.
Seal Of Sun item'lar 90+ Tüm moblardan ZOR oranda drop olmaktadır.
Cons: 100 level Mobları bulundurur
Samarkand:100 level Mobları bulundurur
Job Cave100 level Mobları bulundurur.
Donwhang Cave100 level Mobları bulundurur.


Honor Sistemini Scroll bagladık.Honor Scrollarına Satın alabilmeniz için "Arena Coin" gerekmektedir , elde etmenin yolları Battle Arena Maçları, CTF Normal Uniqler ve Job Temple'daki uniqlerden elde edebilirsiniz.

Honor Buff Scroll Süreler 7 Gün Olarak Ayarlanmıştır.
Battle arena sistemi, "Battle Arena Coinler" ile "Honor Scroll " itemler alabilmeniz için ..
"Battle Arena" etkinliği sonuçlandığı taktirde ödül sistemi, kazanan takıma 5 adet ve kaybeden takıma 1 adet "Arena Coin" verecek şekilde ayarlanmıştır.
Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 100 level olmanız gerekmektedir.


12:00 Random Arena
13:00 Party Arena
14:00 Random Arena
15:00 Party Arena
16:00 Random Arena
17:00 Party Arena
18:00 Random Arena
19:00 Party Arena
20:00 Random Arena
21:00 Guild Arena
22:00 Random Arena
00:00 Random Arena
02:00 Random Arena
04:00 Random Arena
Capture The Flag etkinliği sayesinde "Arena COİN" kolayca toplayabilirsiniz. Bu etkinlikte,

Her zaman olduğu gibi her kill başına ve kazanç başına "1" adet "Arena COİN" elde edebileceksiniz.20:30
23:30
''Conan ' Projemizde Caravan Onemli Kılmak İçin God Bless Ekledik.God Bless Elde Etmenin Yolu Job 7 Level Oldugunda Restart Atmaniz durumda Karekterinize 3 Gunluk God Bless Verilcektir.


Oyunumuz içerisinde yapılan bütün alışverişlerin daha güvenli bir şekilde yürütülmesini istediğimiz için "Gold Bar" coinler bütün "Grocery(Yüzükçü)" npclerinden elde edilebilecektir. Unutmayın ki eğer "Gold Bar" alım ve satım işlemlerini npc üzerinden gerçekleştiriyorsanız bulunduğunuz bölgedeki kaleler bu alışverişlerden %5 vergi keser.•Str Characterlerin Unique Zevkini yaşatmak için STR Unıqler Eklenmıştir.

• Orjınal Unıque sistemi aktiftir. 45 Dk Bir spawn olur.
• Unıque Eliteleri Kaldırılmıştir.
• Uniq Rank Pazar Günleri 23:59 Sıfırlanık Aktif olarak Hesaba Odul Aktarılır.
Rank 1 : 20 TL+ ( #Unique King Rank 1 )
Rank 2 : 10 TL+ ( #Unique King Rank 2 )
Rank 3 : 10 TL+ ( #Unique King Rank 3 )


Tiger -İsyaturu- Urachı

Attack -Parry Rate -Dmg Scroll
HP+2800 Scrollll
MP+2800 Scroll
LORD YARKAN Ve Demon Shaitan Özel Drop

Behemot
Attack -Parry Rate -Dmg Scroll
HP+MP 2800 Scrollll
Arena Coin


Kervan Sistemini Tamamen Degiştiriyoruz Server'imizda 4 Adet Kervan Npc'si Bulunmaktadir .

Bunlar;

Donwhang
Bandit Special
Tarim Basin Special
Taklaman Special


Soru 1 : Kervan Nasıl Alınıp Satılcak ?
Cevap :Günün Her Çift Saatlerinde Gerçekleşicek Special Kervan Etkinligi ile kervan çekebilcekseniz.1 Saat Açık Kalıcaktır.

Soru 2 : Kervan Special Saatleri dışında Satılmıcak mı ?
Cevap Special Kervan Etkinligi 1 Saat Olup 1 Saatin Sonunda Kervan Mal Alıp Satamazsınız..

Çoğu oyuncumuzun merak ettiği en büyük noktalardan biri olan kervan kazanç oranları ve değerlerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Aşağıda bulunan tabloya bakarak bu oranları öğrenebilirsiniz.

Npc Alış NPC Satiş Kervan Satış Net Kazanç
Donwhang
Bandit 300M 200M
Donwhang
Tarim Basin 350M 250M
Donwhang
Taklamakan 600M 500M


Kervan sisteminin daha kolay ve zevkli olması adına alımları ve satımları daha hızlı yapmak istiyoruz. Bu neden ile kervan slotlarını ve eşya stacklerini arttırıyoruz. Normal kervanlar 7 adet "SLOTA" sahip Speed Hızı ''5M" sahip olacaktır. Ayrıca kervan eşya stackleri 400 olarak ayarlanmıştır.Sahip olduğunuz mesleklere ve büyük kervan partilerine renk katacak özenli bir şekilde hazırlanan "Behemoth" sizler ile.Toplamda 8 adet slota sahip olan "Behemoth" "Karkadan&Khulood" - "Job Temple" ve "Demon Shaitan - Lord Yarkan" uniquelerinden elde edilebilecektir. Ayrıca klasik isro sisteminde olduğu gibi kale sahipleri de bu peti elde edebileceklerdir.
Speed Hızı "6M" Olarak Ayarlanmıştır.

"Job Temple Teleporter" üzerinden giriş yapacağınız 100CAP'e uyarlanmış olan job cave içerisinde bulunan Job Unıqlerı içerisinde, Ozel Drop Mevcuttur.. Ayrıca aşağıda bulunan çizelgeden bu canavarların çıkış saatlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm temple özel yaratıklarına %25 oranında Seal Of Alphard drop eklenmiştir.Global
%25 Seal Of Moon
Arena Coin
Behemot
Dmg Scroll
İmmortal Astral Stone
TL
Isis Anubis03:30
14:30
23:30
Selketh - Neith :01:30
16:30
21:30


Donwhang teleport noktasında bulunan "Special" npcsinden yeni, efektli ve özel bufflu suitlere ulaşabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir "Job Suit" düzenli bir artış eğrisine sahip olarak sizlere Physical & Magical damage buffu verecektir. Her meslek seçimi için 4 farklı "Suit" bulunduğundan dolayı, bunları level suitler olarak düşünebilirsiniz. Örneğin Novice Trader Suit(1LV) - Expert Thief Suit(4LV) gibi. Aldığınız suitlerde levelları ile doğru orantılı bir şekilde artış miktarına sahip olacak "Physical ve Magical" bufflar şöyledir ; 1 level suitler için %1 , 4 level suitler için %4'lük bir hasar artışı elde edebileceksiniz. Ayrıca 4 level (EXPERT) suitlerde özel efektler bulunmaktadır. Ayrıca %4 güçlendirme etkilerine sahip olan "Job Suitler" 1B satış fiyatına sahip olacaktır. Ayrıca tüm suitler str - int 1 içermektedir.


Serverimiza Orjinal'ligi bozmadan Özel Uniqueler Ekledik Bunlardan Biri "Karkadan".
Karkadan Arena Spawn Olur.Spawn Aralıkları 8Saat Aralıkla
Karkadan Arena Gırıs Yapmak Istiyorsanız Job Takılı olması gerekir

Karkadan Rastgele Düşebilecek İtemler ;

HP MP +4100
%15 Seal Of Moon
Arena Coin
Behemot
Dmg Scroll
İmmortal Stone
Astral Stone
Serverimiza Orjinal'ligi bozmadan Özel Uniqueler Ekledik Bunlardan Biri "Khulood".
Khulood Arena Spawn Olur.Spawn Aralıkları 8Saat Aralıkla
Khulood Arena Gırıs Yapmak Istiyorsanız Job Takılı olması gerekir .

Karkadan Rastgele Düşebilecek İtemler ;

HP MP +4100
%15 Seal Of Moon
Arena Coin
Behemot
Dmg Scroll
İmmortal Stone
Astral Stone
Medusa Arena Spawn Olur.Spawn Aralıkları 12 Saat Aralıkla
Medusa Arena Gırıs Yapmak Istiyorsanız Job Takılı olması gerekir .

Karkadan Rastgele Düşebilecek İtemler ;


Global
%50 Seal Of Moon
Arena Coin
Behemot
Dmg Scroll
İmmortal -Astral Stone
TL
 
Üst