Arşivim Tek konu içinde.

Konuyu başlatan #1
VSRo forum sakinleri çoktan beri edit işleriyle uğraşıyorum baya başarılı şeyler yaptım iyi paralar kazandım 
 ama bu işlerden gelen paranın hayrının olmadığını ve artık herkesin yapabileceği duruma geldiğinden
3 5 ay önce edit işlerini bıraktım.
Polislik mülakatlarını geçersem tüm her şeyi paylaşacağıma karar vermiştim dün açıklandı ve ben bugün pc başındayım :D
20 gün sonra eğitimim başlayacak bu 20 günde upload edebildiğim her şeyi sizlere paylaşacağım.

Databaseler SqL 2014 'de Kullanılmıştır.

[hr]
*Panter Online*
[hr]

[hr]
*Azelf Silkroad*
[hr]

[hr]
*Ortai Database Client*
[hr]

[hr]
*Expolit Online*
[hr]

[hr]
*Peace Gamingnetwork 100 Cap*
[hr]

[hr]
Tek tek çok fazla yer kaplayacağından mega hesaplarını link haline getirdim gerekeni çekersiniz.
[hr]

Teşekürler hocam bu arada hayırlı olsun :D :D hocam birde temiz vsro db temiz bugsuz varsa paylaşabilirmisiniz bu edit işlerine başlamak istiyorumda bu dbler sql server kaç sürümüne uygun onuda belirtebilirmisiniz

Allah hayırlısıyla mezun olmayı helal kazancınızı mutlu bir şekilde yemeyi nasip etsin. job suitleri arşivinizde varsa paylaşabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim

Konuyu başlatan #6
alicanla' Alıntı:
Teşekürler hocam bu arada hayırlı olsun :D :D hocam birde temiz vsro db  temiz bugsuz varsa paylaşabilirmisiniz bu edit işlerine başlamak istiyorumda bu dbler sql server kaç sürümüne uygun onuda belirtebilirmisiniz
eyvallah sağol kardeşim. temiz db visronun var hesaplarda onlara göz at

Konuyu başlatan #7
Zorbey' Alıntı:
Allah hayırlısıyla mezun olmayı helal kazancınızı mutlu bir şekilde yemeyi nasip etsin. job suitleri arşivinizde varsa paylaşabilirseniz sevinirim iyi çalışmalar dilerim
eyvallah kardeşim sağol allah razı olsun. Hesaplarımı toparlayıp link haline getirdim bir bak olması lazım job suitler.

teşekkürler kardeşim güzel paylaşım eline sağllık yeni polislik mesleğin hayırlı olsun allah hayırlısı ile mezun olmayı nasip etsin kardeşim

Konuyu başlatan #10
psycteam44' Alıntı:
teşekkürler kardeşim güzel paylaşım eline sağllık yeni polislik mesleğin hayırlı olsun allah hayırlısı ile mezun olmayı nasip etsin kardeşim
Eyvallah kardeşim sağol allah razı olsun

MUCO' Alıntı:
görevinde başarılar kardesım dolu dolu paylaşımlar yapmıssın emegine saglık
Eyvallah sağol iyi günlerde kullanın kardeşim

Dostum hayirli olsun enserefli mesleklerden birini secmissin.. Hic 80 cap calisman yokmu bunlarin icinde goremedim ben