Aliens Online | D11 | Original Rates | Pve | Zero Edit | Old School | G.O 1-11

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30

ORİJİNAL SİLKROAD OYUN | ORİJİNAL FİYATLARI | SIFIR EDİT
ESKİ OKUL CAP 110 | DEGREE 11 | UZUN VADELİ | ESI / CH
GRAND AÇILIŞI 1-11-2018
"MONTHLY EVENTS FOR REAL MONEY"♦ GİRİŞ
2000 yılında İpek Yolu'nu tanıştıran bir grup gençiz. Küresel olarak yayılırken, bu oyundan keyif aldığımız bir nesildeyiz. Her zaman anılar arıyoruz, özellikle de o günlerde özlediğimiz heyecanı, heyecanı ve hazzı varsa.
Bu günlerde birçok rutin ve geleneksel oyun, birçok anıt türü, paranın aranması ve yasadışı kazanç ve herhangi bir oyunda birçok problem yaşandı. Bu yüzden, aylar yaşamanız için eski zamanlara yeni bir dünya yaratmaya karar verdik. Amaç ve daha yüksek bir seviyeye ulaşmak ve dünyanın her yerinden gelen dostlarla tanışmak her dilde bir oyunla dış dünyaya tanıtılıyor.
Son olarak, bu projenin amacı, günümüzün özlediğimiz geleneksel fikirleri ve maceraları ile geçmişe dönmek ve daha önce hiç para almadan ve herhangi bir güçlükle karşılaşmadan yaptığınız gibi herhangi bir değişiklik yapmadan bunları korumaya çalışmaktır.

♦ ALIENS'NİN NOKTASI
Şu andan itibaren tüm ayrıntılarıyla kaçmak, içe dönük bir insan olduğun anlamına gelmez, ama yaşadığın zamanlar için yaşadığın anlar ve yaşananlar vardır, bu adı bizle aramızda bir geçiş aşaması olarak adlandırdık. biz detay ve macera için özlem duyuyoruz ve bu, en çok Lv110 iken "Silkroad Online" da yaşadığın seviyeyi sağlamaya çalıştığımız şey.
Taksi'yi hatırlıyor musun? Penon? Umm, kanatlar? ^^ çok komik görünüyor.

♦ DEGREE 11 ESKİ OKUL
Her zaman mükemmellik ve farklılık ararız. Görüş anketi, İpek Yolu izleyicisine sunulduğunda, herkes derece kabul eder [11] Pek çok nedenden ötürü en önemlisi, İş tapınağı Baron / Count görevinin ve Egy viteslerinin heyecan ve heyecanının çok fazla zor olmasıdır.
Sık değişiklikler, kamuoyuna can sıkıcı yanı sıra birçok sorun yaratır.Bazen, bu oyunda herhangi bir değişiklik içermez orijinal uygulamalar daha önce uygulandığı gibi


♦ WIN GERÇEK PARA
Karakterinizi geliştirmek için özel sunucularda çok para ödüyorsunuz ve kısa bir süre içinde oyununuzu "The End" yazarak yazıyorsunuz. "SİZİN PARA'NIZDA KENDİNİZİ SÖYLEMEYİNİZ" diyeyim. eğlence ve eğlence için paranızı, metinlerinizi ve sahteciliğinizi kullanmayın.
Tam tersine, bu oyunda, para da dahil olmak üzere birçok ödülü kazanabileceğiniz teklifler ve etkinlikler sunuyoruz ve bu, her gün oyunu oynamaya teşvik etmek ve en güçlü güreşçinin unvanını elde etmek için çaba göstermektir.


Cap| 110
DEGREE | 11
ORIGINAL RATES | OLD SCHOOL
RACE | CH/EU
MASTERY | 330/220
SOLO EXP| X10
SP | X5
PARTY EXP | X30
B]GOLD | X5
B]ITEMS DROP | X5
ALCHEMY | X2 ORIGINAL
LIMIT HWID | 3
FREE SILK | PER H/VOTE
CTF | YES
BATTLE ARENA | YES
AUTO EVENTS | YES
FORTRESS WAR | JANGAN ONLY
MAX GUILD | 25 PLAYER
MAX UNION | 3 GUILDS


♦ FUSİNGLE FİYATLARI
Silkroad online olarak Orijinal Oranları hiçbir düzenleme ve biraz zor. maksimum artı 12 ileri [2]
1~3 > 100%
4~5 > 50%
6~7 > 20%
8~9 > 10%
9~10 > 10%
DİKKAT: BU GÖRÜŞLER ORİJİNAL HİÇBİR DÜZENLENMEKTEDİR.

♦ BÜYÜMEK
Exp hakkında, bu çok zor çünkü orijinal bir ama aynı zorlukta oynarken uzun vadede arıyoruz, belki de mob dan max lvl almak için haftalar alır aynı zamanda uniques spawn dışında her yere izin bot
altınlar? çok nadir! Ticaret sistemi aracılığıyla sürekli etkileşime dayanır ve sadece teknolar üzerinde durmakla kalmaz. orijinalinin çok nadir olduğunu bildiğiniz gibi burada görünüyor.

♦ SAVAŞLARI
Oyuncuları bir araya getiren ve oyunu pekiştiren eğlence ve heyecan, haftada bir gün "JANGAN FORTRESS" dür (haftada bir gün). Ayrıca bizim gibi kale için yeni üniforma tasarladık ♥
Pazartesi - 21:00 Server time.
♦ BENZERSİZ SİSTEM
Sistemimiz otomatik olarak öldürme işlemlerinizi tüm tınıları tek bir titans ve özel olarak kaydeder, her biri benzersiz web sitelerinde puanlar verir ve en yüksek skor unvanı alır [En İyi Uniquer + Ödüller] 1. / 2. / 3.. Bu puan her Cuma 22: 00ST otomatik sıfırlama
Titan Unique verir > 2 Iron Coin
Normal Unique > 2 Silk

♦ SILKS/BOT
Okey, aktif sistem ve afk modu için otomatik sistemden 1 / s ücretsiz ipekten bahsetmenizi de sağlar, eğer sistemden çiftçilik yapmak için yeterli ipuçlarını bulamıyorsanız, pc 3. yeterli mi? Her linke web sitesinden oylama sistemini kullanabilirsiniz 24h başına 2 ipek ekleyin [anti cheat]. gm olayları haftalık turnuvalardan bu arada.
Boting hakkında mı? mbot / sbot gibi kullanabildiğiniz sonsuza kadar ücretsiz botlar yükledik.
BİLDİRİM: BOT SPAWN / ODA ÜZERİNDE İZİN VERİLMEMİŞTİR.
DİKKAT: 80'DEN DAHA YÜKSEK DÜZEYİNİZDE 1 İPEK ALABİLİRSİNİZ.ÇEVRESİNDE HER ŞEY, ÇOK BASİT VE ORİJİNAL. BİZ DÜZENLEME VE BİZ YAPMAYIN CUZ OLDUĞUNU VE OKUL OKULU ARASINDAKİ FARKLI OLDUĞUNU VE FARKLI OLARAK ARASINDAKİ FARKLI OLDUĞUMUZ. PIC'I KONTROL EDİN VE SİLKROAD ONLINE'IN ESKİ CİNSİNİ KABUL EDİN

♦ IT BAŞLANGIÇLAR

♦ EXP HAND 50%
♦ EXP HAND 100%
♦ RETURN SCROLL 20
♦ REVERSE SCROLL 50
♦ SPEED SCROLL 10/100%
♦ PEGASUS 10
♦ HP POTION XL 1000
♦ MP POTION XL 1000
♦ GRAP PET 3 DAYS
♦ DEVIL 7 DAYS/5%
♦ SKILL POINT NO
♦ SILK STARTING NO♦ YENİ MAX STACK
Gücünüzü ve zamanınızı sağlamak için, tüm paralar ve iksirler için bile olsa bir yığın için maksimum yığın sayısını yükselttiniz, ayrıca dolandırıcılığı ve istismarları önlemek için durak için yeni bir değer ekliyoruz.
♦ ELIXIER > 250
♦ MP/HP > 1000
♦ VIGORS > 1000
♦ PILLS > 1000
♦ PURIFICATIONS > 50
♦ PET HP XL > 1000
♦ COINS > 10.000
♦ STALL > 500B
♦ ARROW/BOLT > 1000
♦ CO PARALARINI NASIL BULMA
İlk olarak, bu ipek sistem değil sikke sistemi, biz online olarak online oyun oynamak için kullanılan bazı orijinal paralar, Mısır dişli satın almak için alabilirsiniz, bunu tanıtmak sağlar.

1- GOLD COINS
2- SILVER COINS
3- COPPER COINS
4- IRON COINS
5-
ARENA COINS

♦ GOLD COIN
Son ekipmanınızı almak için en önemli madalyonun [Egy Set B] her parçasının 20 altın madeni paraya ihtiyacı vardır. Bu çeşit paraları sadece iş tapınağında bulabilirsiniz.


Sadece 4 farklı altının altın paraları [Neith / Anubis / Selket / Isis] otomatik olarak her 2 saatte 24 saatte yumurtlar. Altın paraları sadece iş tapınağından almanın tek yolu da her altın 2 altın jetonudur.

♦ SILVER COIN
Kutsal su tapınağından alabileceğiniz bu tür [Başlangıç oda] 5 adet her biri bir damla 1 jeton ve bu odaya günde sadece 2 kez katılabilirsiniz.
Kullanım: Mısır madalyonları almak için 30 sikke toplamak gerekir her parça 20 Altın sikke ve 30 gümüş sikke maliyeti.♦ COPPER COIN
[beginner / Intermedia / Advanced] açmak için macera kutsal su tapınağı görevini bitirmelisiniz. Sonunda gelişmiş odada her benzersiz damla 5 sikke Bakır sikkeler alabilirsiniz.
Kullanım: Senin Egy silahını [A] 'dan sadece 200 bakır paraya geçirebilirsin, ve paranızı 1. yuvaya ve 2.yeni egemenliğindeki A yuvasına koyabilir ve sistemimizi değiştirebilir. Egy B, A'ya göre daha fazla güç verir ve bu dava sadece silahlarla çalışır.

♦ IRON COIN
Size, hp / mp için kaydırmalar ve% 100 kaydırmalar gibi daha fazla puan ve güç eklemek için özel kaydırmalar ekledik .. vb. Bu paralar, bu paralar tarafından janganın depolandığı [Aliens Store] adındaki jangan npc'de bulabileceğiniz kaydırır. ve bu paraları alabilirsiniz:

♦ UNIQUES TITAN > 2 IRON COINS PER KILL
♦ HWT INTERMEDIA > 2 IRON COINS FROM EACH UNIQUE
♦ BAAL ROOM > 5 IRON FROM BAAL UNIQUE
♦ JUPITER - JOB MODE ROOM > 5 IRON FROM JUPITER UNIQUE
♦ YUNO - JOB MODE ROOM > 5 IRON FROM YUNO UNIQUE
♦ BABILION - JOB MODE ROOM > 5 IRON FROM BABILION UNIQUE
♦ MANHO UNIQUE > 5 IRON + IMMORTAL STONE
♦ BATTLE GOLEM UNIQUE > 5 IRON + IMMORTAL STONE
♦ MANHO UNIQUE > 5 IRON + IMMORTAL STONE
♦ SPIDER UNIQUE > 5 IRON + IMMORTAL STONE
♦ HAGIAZO UNIQUE > 5 IRON + IMMORTAL STONE
♦ TAESE UNIQUE > 5 IRON + IMMORTAL STONE
♦ ARENA COIN
Gerçek macerayı alma zamanı. Bu madeni paraların çoğu aktif oyuncuya ihtiyacı var çünkü altın botlarınız işe yaramaz. Bu arena paralarını ne için kullanabilirim ve nasıl alabilirim?
Kullanım: 500 Arena sikkeleri için Hotan'dan [Arena Shop] 'dan Egy Accessory satın alabilirsiniz, ayrıca 500 Arena paraları için Egy Shield'i de satın alabilirsiniz. Bu parayı şu şekilde bulun:

♦ AUTO EVENTS > 5 ARENA COINS EACH EVENT
♦ GM'S EVENTS > UP TO EVENT MANAGER
♦ CTF MATCH > 1 PER KILL
♦ BATTLE ARENA > 1 PER KILL
♦ BAAL UNIQUE > 2 ARENA COINS
♦ JUPITER ROOM > 2 ARENA COINS
♦ YUNO ROOM > 2 ARENA COINS
♦ BABILION ROOM > 2 ARENA COINS UNIQUE
♦ TRADE SYSTEM > 2 ARENA COINS UNIQUE♦ FULL BLUE D10 ITEMS
Görevinizi başlatabilir ve gangsterlerle yüz yüze gelebilirsiniz 101+ jangan npc'de tam mavi ürün / silah / aksesuar Lv90 Derecesi 10 ekledik. tek başına ya da bir parti olarak tek başına yarasalar için yeterince güçlü görünüyor. bu öğeler tam mavi +5 [Sihirli] Sihir [Nova] 'ya göre her bir parça [50 Milyon] değerindedir. Tüm Ch / EU için kullanılabilir. Bu dişli başlangıç olarak Alexandria İskenderiye 106 + 'ya düşen nova D11 kazanabilir.♦ HOW TO GET D11 NOVA
Bu dişli D10 büyüsünden daha güçlüdür ve D11 nova'yı Alexandria North'daki Lv106 + çetelerinden bulabilirsiniz. Temiz damlalar ve sert oranlar ama bu son dişli için iş unqiues mücadele edebilmek için bunu yapabilirsiniz

♦ EGY B ITEMS
Bu oyunda son vites ve en güçlü öğe [Egy B] için bulabilirsin işte İskenderiye'de npc'den bulabilirsin. 3 iş için 3 npc var Hırsız / Hunter / Trader her biri kendi özel npc var. egy öğelerinizi buradan satın alabilirsiniz. Her bir kalem maliyeti [20 Altın para ve 30 Gümüş para]
[İş tapınağı uniques] 'den Altın Sikkeler alabilirsiniz. Bu türden sadece 4 tane düşmez [Neith - Isis - Selket - Anubis] Eşsiz Lv110 çok güçlü bir partiye ihtiyaç duyabileceğiniz bir partiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayrıca her benzersiz damla 2 altın sikke ve 24 saatte her 2h yumurtlar.
Gümüş paralar hakkında HWT [Başlangıç Odası] 'dan her benzersiz damla 1 madalyondan bulabilirsiniz.
BİLDİRİM: BİZ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDIR.♦ EGY B ACCESSORY/ EGY A SHIELD
[ACCESSORY] hakkında Arena Shop'tan satın alabilirsiniz [Hotan Town] her bir parça maliyeti [500 Arena Parası + 500 Milyon Altın] Ayrıca oyunumuzdaki A'yı oyun dışı bırakan ve çok fakir bir şekilde ortadan kaldırdık. Egy B aksesuarı daha iyi ve çok etkin olmanız ve günlük olaylara otomatik sistem ve gm's etkinliği & CTF & Arena savaşları ile katılmanız için Arena paralarını toplayabilmek için çok çalışmanız gerekir.


[Shield] hakkında sadece Arena mağaza ürünleri bölümünde [EGY A] mevcuttur ve maliyeti [500 Arena Parası + 500 Milyon Altın]. Ayrıca [FGW BOSS] 4 yıldızdan Egy Shield A'yı alabilirsiniz ancak bunun çok düşük bir oran olduğunu unutmayın.


♦ EGY A WEAPONS
Unutulan dünya [Quest] 'den özel [[]] silahınızı alın ve 8 Talisman'ın [İskenderiye]' ye gidip silahınızı fgw arayışından bir ödül olarak toplayın. Unutulmuş anahtarlar hakkında, Alien mağazasında her bir masrafı [10 demir para] mevcut [1 * / 2 * / 3 * / 4 *], savunmanıza ve partinize de bulabilirsiniz. Oranlar orijinal olduğu için [biraz sert] ama daha fazla şans için 2 yıldıza katılmanız gerekiyor.♦ EGY B WEAPON/SHIELD
Senin egy Silah / Kalkanı, HWT'den [Advanced Room] her bir damla 5 jetona düşen [200 Copper Coins] ile sistemimizden yükselt. ve şimdi silahınızı [2. Slot] 'a ve [1. Slot]' daki silahınızı pm sisteminize koyun ve [Switch Model] 'i seçin. Oyun otomatik şehir merkezine geri ışınlanma ve envanterinizde yeni stil bulacaksınız
DİKKAT: BU YÜKSELTME AYNI ZAMAN (MAVİ / ARIZA / İSTATİSTİKLERLE) YENİ SİLAH VERMEKTEDİR.


♦ ARENA GOODS
Kaynaştırmada size yardımcı olabilecek bazı özel taşlar satın alabilir ve daha fazla şans ekleyebilirsin.
- LUCK STONE D9 [1 ARENA COIN]
- LUCK STONE D10 [2 ARENA COIN]
- LUCK STONE D11 [3 ARENA COIN]
- LUCK STEADY D9 [1 ARENA COIN]
- LUCK STEADY D10 [2 ARENA COIN]
- LUCK STEADY D11 [3 ARENA COIN]
- ELIXIER WP/SH/PRO [1 ARENA COIN] - AVAILABLE IN DROP TOO
- ELIXIER ADVANCED [2] BY SILKS NOT ARENA EACH COSTS [300 SILK]

♦ STONES AND MATERIALS
Npc'deki tüm taşları çok fakir ve çok kolay olan tüm özel sunucularda buldunuz. okey size taşların bir kısmı için zorlaştığımız orijinal yoldan bahseder! Öncelikle, yok etmek için çetelerden ve normal eşyalardan tablet almanız gerekiyor. imha ettikten sonra taş almak için taşla işleyebileceğiniz 4 element bulacaksınız ve rasgele% 30 veya% 10 ve belki de% 0 alabilirsiniz. Saf taş hakkında çok az bir orana sahip olmanın yanı sıra, Tablet & Elements'in işçiliği ile farklı taşlardan ve neredeyse taşlardan elde edebilirsiniz. NPC'de hiçbir şey mevcut değil, sadece el işlerine bağlı.
♦ IMMORTAL/ASTRAL
Öğelerinizi kaydetmek için +5'den daha yüksek olanları kaydetmek için öğe alışveriş merkezinde [F10] ölümsüz taşları bulun. Ayrıca özel yaratıklardan ve jüpiter uniformalarından da kurtularak özgür ölümsüzleşebilirsiniz.
Astral hakkında madde alışveriş merkezinde [F10] ipekten sadece bu şekilde alabilirsiniz. Eşyalarınızı kaynaştırırken bu taşların farkında ve sakın kaçırmayın!♦ UNIQUE RANK
Eşsiz rütbeler [1. / 50 İpek - 2. / 30 İpek - 3. / 10 İpek] gibi ücretsiz ödüller veriyor. Bu sıralama hafta için çalışıyor ve [Friday - 21: 00ST] sistem otomatik olarak sıfırlanıyor. Her bir öldürme işlemi, siz öldürdüğünüzde sistemimizi otomatik olarak öldürdüğünüzde bazı puanlar verir ve puanlarınızı resmi web sitesindeki sıralama tablosunda takip edebilirsiniz.
♦ ACADEMY
Lvl 40 kazandıktan ve akademiden mezun olduktan sonra, yeni oyuncuları plvl ile destekleyin ve onur tutkunu için biraz yardım alın. Bu görevde siz ve diğer oyuncular arasında bir yarış var, tam onur meraklısı almak için rütbe 1'de olmalısınız. Bu rütbe otomatik rekor 12 Orta geceden başlayarak her 24 saatte.
BİLDİRİM: DAHA ÖNEMLİ NOKTALARI KAYDETMEK İÇİN İLK SOL SEÇİMİNİ SEÇMEK ÜZERE AKADEMİ ÜYE OLMAYIN.
♦ TITLES QUEST
Orijinal silkroad online'deki basit başlıklar, AB / CH [Knight / Captain] düşük oranı ve uzun vadede Quest 100 [Baronet / General] ve [Baron / Senior General] için son olarak 95'ten geliyor. aynı oranlarda görevler ve aynı "en iyi pvper, en iyi int ve str ... vb. gibi [Etkinlikler başlığı] dışında bağış için utanma başlıkları için başka eklemeler veya düzenlemeler aramaz.
Görev Lv105 & Lv110 biraz zor bu görevlerin kilidini açmak için görevlerin bir çok bitirmek gerekir.
- [INTERMEDIA] İÇİN HAREKETLİ HOLY WATER TEMPLE [BEGINNER ODA]
- INSIDE INTERMEDIA BAŞLIK BAŞVURAN LV105 [BARON / ÜST GENEL]
- INTERMDIA'NIN SÖZLEŞMESİ İLE BİRLİKTE GELİŞMİŞ ODA
- GELİŞTİRİLMİŞ ZERK MODU'NDA SON SÜREÇ VE EN GÜÇLÜ ZAMAN YAPABİLİRSİNİZ [COUNT / CHIEF GENERAL]♦ ASSASSIN OF ALIENS "20$"
Aylık olarak başlayan aylık pvp turnuvası ve herkes için kullanılabilir. kazanan [20 $ + Egy silah A + Özel Başlık] almak ve kazanan için aynı anda 2 başlık alamazsınız cuz herhangi bir özel olaya katılmak için izin verilmez !. Bu etkinlik [1/12] 'de başlayacak, savaşmak için güçlü bir char yapmanın vakti var. Oyun sahipleri için bağışçı olarak çok para ödüyordunuz ama bu sunucuda olay adımlarını öğrenebilirsiniz.

- 1st Day - 22:00ST Monthly event starting for [CHINA TEAM ONLY]
- 2nd Day - 22:00ST Monthly event starting for [EU TEAM ONLY]
- 3rd Day - 22:00ST The final round between the winner of CH & EU


♦ THE BEST PVPER
Haftalık pvp turnuvası herkese açık. Cumartesi 22: 00’dan başlayarak Ch’e ve AB’ye AB’ye Kazanan ile kazanan ve kazanan eu arasındaki finalde kazanan, [100 Silk / 100 ARENA COINS / özel başlık] kazanır.

♦ THE BEST STR
Haftalık pvp turnuvası sadece Str oyuncuları için geçerlidir. Pazar 22: 00'dan itibaren kazanan kazanır [50 Silk / 50 ARENA COINS / özel başlık]

♦ THE BEST INT
Haftalık pvp turnuvası sadece INT oyuncuları için geçerlidir. 22: 00'dan itibaren kazananlar kazanır [50 Silk / 50 ARENA COINS / özel başlık]

♦ THE BEST CH
SADECE ÇOCUKLAR İÇİN HER ÇALIŞMA BAŞLAYAN 22: 00ST KAZANANLARININ GETİ [25 İpek / 25 ARENA PARASI / özel başlık]

♦ THE BEST EU
SADECE AB TAKIMINDA HER ZAMAN GÜNÜ BAŞLAYAN 22: 00 KAZANANLARININ GETİ [25 İpek / 25 ARENA PARASI / özel başlık]

♦ THE CHAMPION OF ALIENS
ÖZEL PVP 1 TÜM BİR LOSER TARAFINDAN TÜM BİR OLAY BAŞLADI. BU GÜNCEL BAŞLAYAN HER GEÇİŞ GÜN: 20: 00 KAZANAN GET [50 İpek / 50 ARENA PARASI / özel başlık]

♦ WEEKLY UNIQUE EVENT
YÜKSEK VE EN YÜKSEK DÜŞÜK DÜŞÜK BİR ÜZERİNDE BİR DAHA EKLEME TARAFINDAN BAŞLATMAK DURUMDA BAŞLATMAK DURUMU. BU GÜNCEL BAŞLANGIÇ HER GEÇİŞ GÜNÜ 22: 00 KAZANLAR GET [10 ARENA COINS]

♦ THE CRITICAL MAN
ÖZEL ODA VE SPAWN MOB LV1'DE REGROUP, BU MOB'DE KRİTİK OLARAK BİR OYUNCU BUNUN TAMAMLANMASI İÇİN BİR OYUNCU SEÇEBİLİR. BU GÜNCEL HER ŞEY DAHA BAŞLATTI 15: 00ST KAZANAN GET [25 İpek / 25 ARENA PARASI / özel başlık]

♦ THE CARAVAN
İŞ SAHİBİNİN EN İYİ OLDUĞU, KARAVAN, BÜTÜN BÜTÜN BİR BÜTÜN HAREKETE GEÇMİŞ OLDUĞUNU BÜTÜN VE HUNTERLARA KENDİNİ KENDİNDEN KORUNMALIDIR. TİCARET PET IS. [BEHEMOOTH] HP 20 MİLYON VE 3X BÜYÜK ^^ SİZİ KORUMAK İÇİN OYUNCULARIN İHTİYACI. BU DURUM 23: 00ST'DE BAŞLAYACAĞINI VE İŞ KAZANANLARININ ALINMASI [50 ARENA PARASI HER OYNAYICI]

♦ BLACK AND WHITE
BU BİR SİYAH CAP KULLANARAK BEYAZ CAP İLE BİR BEYAZ KULLANARAK VE EĞER ÖLDÜRDÜĞÜNÜZDEN OTURABİLİRSİNİZ. BU DURUMU FRIDAY 18: 00ST'DE BAŞLAYACAK VE TAKIM KAZANMASI [30 ARENA PARASI HER OYNAYICI]

♦ TIMER
EM SPAWN 10 BİREYSEL VE DAHA FAZLA SCORE'DA OLACAKTIR. RANDOM TİMES VE KAZANANLARDA BAŞLAYAN BU OLAY [25 ARENA COINS]

♦ HIDE AND SEEK
BAZI OLARAK GELECEK VE BUNU KAZANIR. RANDOM SÜRELERİNDE VE KAZANANLARDA BAŞLAYAN [10 ARENA COINS]

♦ SEARCH AND DESTROY
ÇALIŞTIĞI VE KAZANMASI GEREKEN UNIQUE'I BULUN. RANDOM TİMES VE KAZANANLARDA BAŞLAYAN [20 ARENA COINS]

♦ FIND STALL
EM OLARAK GÜNLÜK BİR ŞÜPHELİ ARAYACAKTIR VE NE ZAMAN KAZANACAKTIR. RANDOM SÜRELERİNDE VE KAZANANLARDA BAŞLAYAN [10 ARENA COINS]

♦ PICK UP
ÖZEL ODA VE SPAWN BİR ÜNİVERSİNDE BAZI OYUNCULARIN GETİRİLMESİ OLARAK [CAP MODU] İLE BİRLİKTE 2 OYUNCU YARIŞMASI. RANDOM SÜRELERİNDE VE KAZANANLARDA BAŞLAYAN [50 ARENA COINS]

♦ LUCKY CRIT
ÖZEL ODA BAZI OYUNCULARIN GELİŞTİRİLMESİ VE SONRA ÖDÜLLERİNİ KAZANMAK ÜZERİNDE ÖLDÜRMEKTEDİR. RANDOM TİMES VE KAZANANLARDA BAŞLAYAN [20 ARENA COINS]
BİZ ÖZEL ETKİNLİKLER VE YENİ FİKİRLER ALABİLİRSİNİZ BURADA ÖNEMLİ OLMAYACAKTIR.
SADECE ZAMAN SADECE BİLDİRİMİ YAPMAYACAĞINIZ VE BU DURUMDA AKTİF OYUNCULARIN SAHİP OLDUĞUNU KABUL ETMİYORUZ.
ALTIN BOT'LAR HAKKINDA HERHANGİ HER ZAMAN BU LİMİTEDEN OLMAYACAKTIR VE SİZE ÖZEL OLAYLARIMIZI SİSTEM TARAFINDAN OTOMATİK ETKİNLİKLERİNİ KAYDEDECEKTİR.
♦ AUTO EVENT SYSTEM
Akıllı bir programımız 40 ~ 50 olayı özel ve normal etkinliklere sahip. Her saat başı 7/24 çalışan bu sistem farklı bir etkinlik başlatıyor ve kazananlar otomatik olarak buralarda birer uyarı ve ödül kazanıyorlar.

♦ NORMAL EVENTS [2 ARENA COINS]
- KILL GM
- LAST HIT ON GM
- LUCKY REFORM
- LUCKY PM
- LUCKY GLOBAL
- LUCKY STALL
- TRIVIA
- LAST MAN STANDING
- AND TOO MUCH EVENTS :)


♦ SPECIAL EVENTS [2 ARENA COINS]
Bazı sistemlerimiz sadece sistemimiz için tasarladık ve şimdi herhangi bir sorunu önlemek için test üzerinde çalışıyoruz. Bazıları hakkında ve nasıl çalıştığını görmek istiyorum.


- HUNGER GAME:
OYUN AUTO TELEPORT SİZİN ÖĞELER OLMADAN BAZI SİZE. SONRA BÜYÜK SİLAHLARIN BÜYÜK SİLAHLARI BULACAĞINIZ VE SİZİN SİLAHLARINIZI VE BECERİLER OLMADAN DAHA İYİ OLDUĞUNU KABUL ETMELİSİNİZ [DEVRE DIŞI]. SON BEKLENEN MAN WON OLACAK.


- WOLFRAM:
BU ÇOK CRAZY IDEA IS olduğunu düşünüyorum. OKEY TÜM OYUNLARIN BAZI AZALTILAR İÇİN [KIRMIZI ADI] GOT OLACAĞINI VE SİZE AŞAĞIDAKİ KENDİNİ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ AŞAĞIDAKİ HER ZAMAN ÖLDÜRECEKSİNİZ. [DÜNYA FİLMİ] TÜM OYUNCULAR ÜZERİNDEN BU FİKİRLER PK MODUNU VE HER YERDE ÖLDÜDEN VE ÖLDÜDEN ÖDÜLLERİ ARENA COIN ALACAKTIR.


- LET ME GO:
OYUN OTOMATİK TELEPORT SİZE bir SİZE SÖZ KONUSU VE SÖZ KONUSUNDA BAŞKA SÖZ KONUSUNDA BAŞLAYABİLİRSİNİZ VE TELEKORT BULUNMADAN SONRA DEVAM EDECEĞİNİZDEN SORUNUZ. ZAMANIN GERİ SAYIMI OLACAK VE BÜYÜK OLACAK
:)

ÜZERİNE BAŞLADIĞIMIZ FİKİRLERDİR VE BİZ BUNU BİTTİĞİMİZDE GONNA BİLDİRİM. AYRICA BİZ SİZE BİZ SİZE ÖDEME BİZ SİZE TASARLAYABİLİRSİNİZ.♦ BAĞIYORUM MI? PAY2PLAY?
Aslında, paranıza ihtiyacım yok ve bu işi kar ve iş için düşünmüyorum. Bu benim yalnız projem ve eğlenmek için onu geliştirmek istiyor. Hatta bazı ilginçleri oynarken ve saldırarak bile bedava ipekler alabilirsiniz. sonunda size kalmış :) . Oyunda mevcut olan her şey İpek'e bağlı değildir, sadece nasıl oynanacağına ve silkroad online hakkındaki deneyiminize bağlıdır. İpek, işinizi tamamlamanıza yardımcı olacak bir yoldur ve size tam güç vermez.

♦ NORMAL OYUNCU VE DONATÖR ARASINDAKİ FARKLI NEDİR?
Her ikisi de aynı özelliklere sahiptir ve oyunun kurallarına tabidir. bağışçılara özel bir başlık ekliyoruz ve onları özel odamıza ekliyoruz [ADMINS CHAT] Ayrıca canlı ses sohbetimize katılabiliyoruz. Bağışçıysanız, bazı kuralları ihlal edecek güçlere sahip olacağınızı düşünmeyin [HAYIR YOK!].

♦ SILK TARAFINDAN NE ALABİLİRİM?
[Aliens Store] adlı jangan'da npc var, bunu elde edebileceğiniz ipekler ile özel parşömenleri bulacaksınız. [Premium / Şeytan S / Tam Mavi Şeytan kaydırır ... vb] gibi. Ayrıca, sisteminizde bazı eklemeler yapabiliyorsunuz, yeteneklerinizi sıfırlamak için kullanabilirsiniz ya da silahları bir başkasından diğerine geçirin, iş cezasını ve guildini sıfırlayın. Vb. Satın alabileceğiniz yardımcısı için [Adv +2] Ayrıca, bir sürü Avatarlar bizim için tasarladık alışveriş merkezi öğesinde ve Yeni avatar npc bulabilirsiniz.♦ ÖDEME YÖNTEMLERİ
Facebook sayfamızdan / anlaşmazlıktan bize ulaşın ve size rehberlik edeceğiz. Ve [FAKE KULLANICILARINDA TAKİP ETMEYİN] sadece resmi sayfadaki satıcılarla iletişim kurun. Mevcut Paypal / Western Union / Vodafone Nakit / Turuncu Para

♦ TRADE SYSTEM
[Phbot] diye adlandırılan bir şey, sunucuların bir sürü yok ve onun eylem, eğlence ve iş savaşları öldürmek var !. Bu sistem tarafından bu boktan kaçınıyoruz. Sen de benzer bir şey. Ticaretinizi sattıktan sonra hafta sonundan 30/30 işlem 5 yıldız tamamlamanız gerekir. Sistemden 2 arena para kazanırsınız. Bu sistem, işlemlerinizi satabilmek için her bir ticareti sattıktan sonra bunu ihmal edebilirsiniz. Bu, ticaret modunu aktif hale getirmenize ve botlara izin vermemenizin bir yoludur. Sistem otomatik olarak her hafta 30 şansınızı [FRIDAY 21:00] olarak sıfırlar, sonra tekrar sonraki 30'unuza başlayabilirsiniz.

1- MALZEME SİSTEMİNİ SATIŞ SONRASI VE TİCARETİ SEÇİNİZ
2- OYUN OTO TELEPORT SAME TOWN'DE
3- TİCARET SAYISI İLE BİR ÖZEL MSG ALABİLİRSİNİZ 1/30

4- SİSTEM OTO SİZİN 2 ARENA PARALAR HER TİCARET EKLEYİN

♦ SPY SYSTEM
Bu sistem sadece kale savaşı sürerken, bazen de sizin guildinizde casusluk char'unda çalışır ve siz guildden yasaklamak ister ancak kale çalışırken izin vermezsiniz, bu sistem bu casusu yasaklamanıza izin verir, sadece sistemle konuşun ve casus emri seç, sistem otomatik olarak bu oyuncu oyundan [CANNOT JOIN] kale sonuna kadar yasakla.

♦ MASTERY SKILLS
Onları ustalık becerilerini geliştirmek istemeyen tembel oyuncular için, bu sıralama 110 seviyesine kadar ustalık becerilerinizi maksimuma çıkarabilir, sipariş verebileceğiniz seviye 110 olmalı ve her sayfa için [50 SILK] gerekir. pm sistemi ve ustalık becerileri seçin sonra ustalık sayfa adını yazın. Sistem otomatik olarak bu ustalık ile sizi teleport. Ayrıca bu sıra, yetenek puanlarınızı harcamaz.

♦ SWITCH WEAPON
Bir başkası için değişiklik yapmanıza izin vermek için süper mükemmel bir seçenek, bu, AB veya CH her ne olursa olsun silahınızı başka bir şeye çevirmenin tek yolu, sadece aynı yarış değil! Evet, silahınızı ilk sol yuvaya koyun ve sistemle konuşun ve "/ Switch Weapon" ı seçin ve "/ Dagger" gibi yeni silah ismini yazın, sonra otomatik ışınlanma gönderir ve yeni silahınızı aynı şekilde bulursunuz. yuva aynı (artı, Blues ve istatistik). Bu sipariş "500 İPEK" maliyetini karşılar ve yalnızca silah üzerinde hiçbir eşya veya aksesuar bulunmaz.

♦ PVP SYSTEM
Bu yeni bir sistem ödül için başka bir oyuncu "PVP Mücadelesi" göndermek için hak vermek verir, ne olursa olsun teklifinizi yazabilirsiniz ama sadece sizin için [Silks / Altın] için kullanılabilir, başka bir taraf meydan okuma benim sistem otomatik teleport kabul İkiniz de güvenli bölgeden herhangi bir yer için kapağını açıp, eylemi otomatikleştirin, sistem otomatik olarak 5 dakika pvp'ye kadar soğutun ve kazanan, seçmiş olduğunuz ödülü alacaktır ve kabul etti, Kazandığınız takdirde ikiniz de teleport alacaksınız. İçinde bulunduğunuz alan ve hiçbir ceset ödülü almıyor

♦ RESET SYSTEM
Bu seçeneği sıfırlamak isteyen oyuncular için [Guild penaltı, unutulmuş zaman]. pm sistemi ve siparişinizi seçin ve sistem otomatik olarak sizi yönlendirin ve özel msg gönderme Başarılı

♦ HELPER SYSTEM
Soruları olan ya da rapor ve öneri göndermek isteyen yeni oyuncular için rehber olan Pm "$ Helper: Merhaba" ve sizden birisinin alabileceği en çok soruyu otomatik olarak tekrar edersiniz, son adımı gönderebilirsiniz. Hangi soruya cevap veriyorsunuz ve size yardımcı olmak için koyduğumuz doğru cevap için otomatik tekrarlama alacaksınız, hala sunucuyla ilgili her şeyi açıklamak için bazı sorular ekliyoruz, bu kılavuz 7/24 çalışmakta ve oyuncuların cevaplarından daha faydalı olmaktadır.

♦ AUTO REWARD
Eğer sistem otomatik gönderme yaparken size bir saatte ücretsiz 1 İpek var dikkat edin, Ayrıca sunucu otomatik size normal için bir öldürme başına ücretsiz 2 ipek aldığınızı fark. Titan benzersizleri için 2 demir. Bu sistem, sizden ne kadar puan aldığınızı da otomatik olarak fark eder.


♦ WEBSITE FEATURES
- TOP PLAYERS [ITEM POINTS]
- TOP JOB
- UNIQUE RANK
- REPORT TICKETS SYSTEM
- VOTE SYSTEM
- DONATE PREVIEW
- CHARACTER PANEL
- ACCOUNT PANEL
- HONOR RANK
- EVENT GUIDE SECTION
- STATIC PLAYER ONLINE [LOG]
- MBOT/SBOT LINKS [CRACKED]
- FAQ / GUIDE / RULES
 
Son düzenleme:

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30
[QUOTE = "sanpolat, post: 30966, member: 3009"] How to install the game [/ QUOTE]
Connection download will be available at 1/11
 

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30
3 GÜN İÇİNDE GRAN AÇILIŞI - 1/11/2018
BEDAVA [SHARE OLAY] ÜCRETSİZ 200 İPEK İÇİN

JOIN HERE
 

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30
Gelecek hafta başlayan otomatik etkinlikler
 

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30
New weapons 2019 design is coming
join now
 

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30
NEW SYSTEM TO PROTECT YOUR CHAR
#LOCK
#UNLOCK

[MEDIA = youtube] fhttk8rc6gk [/ MEDIA]
 

Groot

Üye
Katılım
14 Eki 2018
Mesajlar
13
Puanları
1
Yaş
30
New Update Information
- Monthly pvp for 20$ at 31/12
- Snow Flake Mob [Drop Christmas Cards]
- FGW rate [Double]
- New trade event [collect Christmas Card] to get special gifts - Running 6h Daily day [12:00~18:00]
- New Launcher
- Premium Logo [Removed]
- Avatar Un-Tradable [Fixed]
- New offers for donate [Bonus] up to 20%

 

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 2 üye ve 0 ziyaretçi 2)

Üst