Private Server Aege-Reborn | 100Cap CH |GodSend | HWT | NewSkills&Systems |Box&Drop |26 Haziran

woyzeck

Üye
Katılım
16 Haz 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
Yaş
24


Not: Websitesi gün içerisinde eklenecektir.


[20.06.2020] Açık Beta.
(19:00 UTC+3)
Beta süreci boyunca oyunda teknik arızaları gidermek için sürekli güncelleme ve tekrar başlatma söz konusu olabilir.[26.06.2020] Büyük Açılış.
(20:00 UTC+3)

Merhaba ve hoşgeldin! "Aege Reborn" yapım süresi uzun ve eğlenceli bir yolculuk oldu, zamanımızın çoğunu bu projeye adadık. Sunucumuzda oynamaya başladığınızda bunu görebileceksiniz, tekrar serverlar arasında geçiş yapmanıza gerek kalmayacak! Bu projeyi her zaman geliştiriyoruz ve aktif olarak güncelliyoruz.
Size çok uzun bir süre silkroad keyfi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Aege, başkalarının yapamadıklarını yerine getirmek için burada.


Tüm silkroad oyuncularını bir araya getirerek güçlü bir topluluk kurmayı amaçlıyoruz. Eklediğimiz yenilikçi özelliklerle oyunlarımızın keyfini çıkarırken sizi eski silkroad nostalji ile canlı tutacağız. Önceliğimiz, dileklerinize uygun davranmak ve sizi önemseyen bir topluluk oluşturmaktır. Amacımız elimizden gelenin en iyisini yaparak istikrarlı bir server sunabilmemiz ve Beta testinize yardımcı olmamız bizim için çok önemlidir. Aege'i çok sayıda oyuncuyla uzun süredir çalışan bir server haline getirmeyi içtenlikle umuyoruz.


"Aege" sunucumuz için genel server bilgileri aşağıda ki gibidir.

Level Cap100
IrkOnly CH
Mastery330
Exp,Sp Rate75x
Drop Rate70x
Alchemy Rate1x
Maximum Plus10
Fortress WarJangan,Hotan,Constantinople
Adv ElixirYok
AcademyVar (Battle Arena Random&JOB)
Guild Limit24
Union Limit2
Union Chat Limit24
Point SistemAege Point


Oyun içerisinde oluşan rekabetin ve çekişmenin daha adil bir şekilde devam etmesi adına bazı noktalarda haksızlık oluşabileceğini düşündüğümüz alanlarda kısıtlamalar yapmaya karar verdik.
Pc Limit2 (Aynı Bilgisayar üzerinden maksimum 2 adet karaktere giriş yapabilirsiniz.)
Ip Limit4
Battle Arena Limit 1
Capture The Flag Limit 1
Fortress War Limit 1
Job Limit 1


Başlangıç eşyaları aşağıda belirtilen şekildedir. Başlangıç esnasında verilen toplayıcı pet kalıcı olmak ile beraber 3 günlüktür.


"Aege" sunucumuzda geçerli olan stackler aşağıda belirtilen gibidir.


Sunucumuzda "Magic Pop" sistemi aktif olacaktır fakat tam kapasite olarak sizlere hizmet vermeyecektir. Oyunumuzda dengeyi korumak amacı ile bu sistem üzerinden herhangi bir silah, kıyafet veya takı elde edilmesinin doğru olmadığını düşünüyoruz. Kısacası bu sistem üzerinden sadece Immortal , Lucky booster ve Flag gibi itemleri elde etmenize yarar. Ayrıca "Magic Pop Card" Uniquelerden elde edebilirsiniz.

En çok istek alan özelliklerden biri olan "Permanent Buff" sistemimizde karakteriniz öldüğünde skilleriniz artık kaybolmayacak. Pvp esnasında ölüp tekrar dirildiğinizde buff etkileriniz kaldığı gibi devam edecektir. Buff etki süreleri 15 gündür.
NOT: Ölüp şehre giderseniz bufflarınız silinir, sistem sadece pvp ve kasılma alanında botların sürekli buff basmasını önlemek için yapılmıştır.
Siz oyuncularımıza daha keyifli pvp keyfi verebilmek adına "Seal of Moon" Silahlara özel skiller ekledik. Bu skillerin kendine has efektleri olduğunuda unutmayın!

"Aege" sunucumuz sadece Çin karakterlere yer vermektedir. Bu dengeyi olumsuz yönde etkileyebilecek olan "Force" buildinin bazı skillerine ayarlamalar yapılmıştır. Bu ayarlama ile birlikte "Force" buildinin hala yeterli güce sahip olduğundan emin olmak için oyunumuzdan Pill bugunu kaldırmış bulunmaktayız.

FORCE
Cure Theraphy : 10 sn
Force Cure : 8 sn
Self Heal Series : 7 sn
Heal Series : 11 sn
Rebirth Art Series : 9 sn
Vital Spot - Body : %45 - Cooldown 20 saniye
Vital Spot - Mind : %45 - Cooldown 20 saniye
Vital Spot - Brain : %40 - Cooldown 20 saniye
Vital Spot - Zero : %35 - Cooldown 20 saniyeFIRE-LIGHTNING-COLD
El yakma "Imbue" süreleri 15 saniye olarak ayarlandı.


LIGHTNING
"Grass Walk Speed" %90 olarak ayarlanmıştır.


PACHEON
6 arrow combo skilli "%30" probability'e sahip olurken 5 arrow combo skilli "%15" probability'e sahip olacaktır.Sunucumuzda pvp'lerin daha adil olması için Snow Shield skilline INT sınırı getirilmiştir.


+1%100
+2%100
+3%80
+4%50
+5%15
+6%8
+7%5
+8%3
+9%2
+10%1


Oyunumuza 8 adet yeni NPC eklenmiştir ve bu npcler "Donwhang Storage" noktasında bulunmaktadır. Bu npcler oyun içerisinde daha güzel bir görselliğe ulaşmak ve kullanıcı ara yüzünü daha da kolaylaştırmak için eklenmiştir. Yeni eklenen npcler içerisinde birbirinden güzel ve yararlı eşyalar bulundurmaktadır.

Bu npc üzerinden "Magic Stone & Attribute Stone" alabilirsiniz.Bu npc üzerinden "Title Scroll" satın alabilirsiniz. Oyunumuzda toplamda 250 adet title scroll bulunmaktadır.
Bu npc üzerinden "Etc Scroll, Char Effect ve Fellow Pet" satın alabilirsiniz.


Char effect scrolları npc üzerinden 350Silk & 500Silk'e satın alabilirsiniz. Bu scrollar size %1 Phy & Mag Damage ayrıca %1 Lucky etkisi sağlamaktadır.Fellow Petleri Bu npc üzerinden 250Silk'e satın alabilirsiniz. Unutmayın Fellow petlerin üzerine binilmesi engellenmiştir.Bu npc'den Job suitleri satın alabilirsiniz.
Male


Female
Bu npc üzerinden "Seal of Moon" Itemleri satın alabilirsiniz.NOT:Oyunumuzda şuan için Moon itemler NPC'de eklidir. Ayrıca Moon itemler kale savaşından hemen sonra aktif olacaktır. Etkileri Sun'da ki gibi olacaktır.
Oyunumuzda "Seal of Moon ekipmanların set etkisi mevcuttur. Etkiler aşağıdaki resimde görüldüğü gibidir.


Bu npc "Avatar Dress, Hat ve Attach Satın alabilirsiniz.
Bu npc üzerinden "Capture The Flag" Üzerinden kazandığınız kupaları bozdurup "Random Aege Point Scroll" Elde edebilirsiniz.
Donwhang depo noktasında bulunan "Minerva" npcsinden yeni, efektli ve özel bufflu suitlere ulaşabilirsiniz. Alacağınız herhangi bir "Job Suit" düzenli bir artış eğrisine sahip olarak sizlere Physical & Magical damage buffu verecektir. Her meslek seçimi için 4 farklı "Suit" bulunduğundan dolayı, bunları level suitler olarak düşünebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)

Üst