_AddLogChar Sorunu ve Panel Sorunu

alicanla

Üye
S.a iyi akşamlar benim kaç sorum olacaktı yardımıcı olurmusunuz lütfen

oyunda sıkıntı yok herşey çalışıyor ama game serverde gözüme takıldı log kısmı çalışmıyor _AddLogChar tablosunda ıd bölümünü ID yapmam gerek herhalde araştırmama gere öyle ama Shard tablosunda öyle bir tablo yok cözümü nedir acaba ?
Hata Raporu : http://pasted.co/f7c824ef
-------
forumdaki panel kurulumuna baktım aynısını yaptım db baglantısını dogru yaptıgıma eminim  ama beyaz safya cıkıyor bunun cözümü nedir ? 

-------
Birde db de mob u değiştirmişler bunu nasıl eski haline döndürebilirim Data.pk2 ye baktım normal mob ddj orda orda yok 
db sorgusunu buldum ama mob ıdını bilmedigim için  değiştiremiyorum 

panicmoas

Üye
1. sorun için tw ile bağlanıp bakmam gerek
2.sorun için saman moblarının tb_tactict deki dwobjid yeerine bu mobun idsi yazılmıştır muhtemelen

alicanla

Üye
panicmoas' Alıntı:
2.sorun için saman moblarının tb_tactict deki dwobjid yeerine bu mobun idsi yazılmıştır muhtemelen
Teşekürler tw den yardımcı olabilirmisiniz pm attım :D

alicanla

Üye
alicanla' Alıntı:
panicmoas' Alıntı:
Teşekürler tw den yardımcı olabilirmisiniz pm attım :D
Teşkürler hocam 1 ve 3 sorun düzeldi tek panel kaldı :S db de birde her uniq cıkan yerde rezerve ışınlanma var onu nasıl kaldırabilirim forumda bulamadım :S

panicmoas

Üye
panel kurulumuna giremem kusura bakma locale oyun kuruyorsunuz panel ile işiniz yok oyun açıcağınız zaman prosefyonel panelleri kullanın
reverse noktaları için clean bir clientten OptionalTeleport txtsini ve dbsindende _RefOptionalTeleport verileri seninki ile değiştirirsen o sorununda çözülecektir

alicanla

Üye
panicmoas' Alıntı:
panel kurulumuna giremem kusura bakma locale oyun kuruyorsunuz panel ile işiniz yok oyun açıcağınız zaman prosefyonel panelleri kullanın
reverse noktaları için clean bir clientten OptionalTeleport txtsini ve dbsindende _RefOptionalTeleport verileri seninki ile değiştirirsen o sorununda çözülecektir
localdan oyuna giremiyorom ama dış ip den girilebiliyor :S edx loader de olmadı malesef

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)