14-15-16-17 DG Silah -Set-Takılar Ekli Server Files

Konuyu başlatan #1
[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Yabancı Sitede Gördüm Paylaşmak İstedim[/font]

Oyun Özellikleri

Başlangıç 1 level 10 m SP ( 10 DG SUN +10 FB İtemler Takılı Halde)

16 DG İtemler jupiter mapın 101+ moblardan düşer SUN-MOON

NPC'Lerde İtemler (Zırh-Silah-Takılar) Ekli 15 DG +5 Sun

NPC'Lerde İtemler (Zırh-Silah-Takılar) Ekli 16 DG +0 Sun

NPC'Lerde İtemler (Zırh-Silah-Takılar) Ekli 14 DG +0 Sun

[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Virus Tarama Sonucu[/font]

[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Database-Server Files'i indirmek için aşağıdaki mega resme tıkla[/font]

[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Oyuna Giriş İçin Gerekli Client[/font]

[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Server Files İçerisinde data ekli değildir datayı Kendiniz Pk2 Çıkarıcı ile çıkartıp server files içerisine atıp oyunu başlatacaksınız oyunun dili vietnamca fakat aşağıdaki dosyayı indirip clientin olduğu yere atıp girerseniz ingilizce olarak oynuyacaksınız[/font]

[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]
[/font]
[font=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]
[/font]

BUGLU DB BU BEN BUNUN DENEDİYDİM :) BUGLARI FİXLİYİP KULLANAİBLİRSİNİZ BİDE O NPCLERDEKİ YEŞİL ISIKLAR FİLAN GÖZÜKMÜYOR KURUNCA ONLAR SAHTE YANİ SİLİP YÜKLEMİŞLER YANİ

Konuyu başlatan #3
samuray12' Alıntı:
BUGLU DB BU BEN BUNUN DENEDİYDİM  :)  BUGLARI FİXLİYİP KULLANAİBLİRSİNİZ BİDE O NPCLERDEKİ  YEŞİL ISIKLAR FİLAN  GÖZÜKMÜYOR KURUNCA ONLAR SAHTE YANİ SİLİP YÜKLEMİŞLER  YANİ
ben test ettim naısl gözükmüyor o ışıklar chat kısmına bak benim ordaki :D

samuray12' Alıntı:
BUGLU DB BU BEN BUNUN DENEDİYDİM  :)  BUGLARI FİXLİYİP KULLANAİBLİRSİNİZ BİDE O NPCLERDEKİ  YEŞİL ISIKLAR FİLAN  GÖZÜKMÜYOR KURUNCA ONLAR SAHTE YANİ SİLİP YÜKLEMİŞLER  YANİ
efektler kapalı olabilir sizde

Musa KURTGÖZ' Alıntı:
samuray12' Alıntı:
efektler kapalı olabilir sizde
Musa abi isronun db ve uyumlu client varsa yukleyebilirmisiniz şimdiden teşekkürler isronun aynısı bir sw kurmayı dusunuyorumda

Coğu itemler alınmıyor yeterli gold silk coin olfuğu halde
Alımımı kapanmış anlamadım :) birde skilleri geç upluyor başka svlerde skill uptoolla takur tukur uplarken
Burda anasınıfı ögrencisi gibi sayıyor bazı itemleri alırken bazen herzaman degil dc veriyor ısıklar felqn var npcdeki güzel parliýor birtek 16 dg itemleri siz tekrar eklemeniz lazım npcye yoksa almiyor pre alırken bazen dc veriyor ama presi güzel efektli mefektli :)

Konuyu başlatan #8
Trdictator' Alıntı:
Coğu itemler alınmıyor yeterli gold silk coin olfuğu halde
Alımımı kapanmış anlamadım :) birde skilleri geç upluyor başka svlerde skill uptoolla takur tukur uplarken
Burda anasınıfı ögrencisi gibi sayıyor bazı itemleri alırken bazen herzaman degil dc veriyor ısıklar felqn var npcdeki güzel parliýor birtek 16 dg itemleri siz tekrar eklemeniz lazım npcye yoksa almiyor pre alırken bazen dc veriyor ama presi güzel efektli mefektli :)

[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]npc tool ile o npcdeki itemlerin bulunduğu kısma gelip fiyatlandırmayı tekrardan yapman lazım mümkünse 0 yap hepsini Free olsun yani ::D fiyatlandırmadan dolayı dc atıyor o  mesela bak 0 free ::D fiyatlar [/font]

​

samuray12' Alıntı:
kardeşim ne gibi bugları var bu dbnin ona göre indircemde