125 Cap Pvp Server Database (0 bug 0 sorun tüm itemler sorunsuz çalışmakta)

Konuyu başlatan #1
Oyunu Beğendim Paylaşmak İstedim
Oyunda tüm scrollar sorunsuz çalışmaktadır hepsini düzenledim 0 sorun
En Aşağıdaki Spoiler tıklıyarak tüm resimlere ulaşabilirsiniz
Oyun Özellikleri

Başlangıç 125 level 1 m SP
20 DG Kadar Ekli

Database- Ve Client'i indirmek için aşağıdaki mega resme tıkla

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #4
Hakanın paylaştığı db hmmm kesin bug oluşacak ve bugun nerden oluşacağını biliyorum neyse şaka paylaşım güzel kanka :D

Konuyu başlatan #6
Hakanın paylaştığı db hmmm kesin bug oluşacak ve bugun nerden oluşacağını biliyorum neyse şaka paylaşım güzel kanka :D
Atakan yat uyu lütfen bir işimi görmedin erzuruma gidip :( bug falan yok yaw güzelce çektim dbyi sunucudan test ettim sıkıntı yok scrollar basmıyordu harfleri düzelttim basıyor :D 125 skilleride var :D %4 lucky skilide var + basarken iş görür :D

Atakan yat uyu lütfen bir işimi görmedin erzuruma gidip :( bug falan yok yaw güzelce çektim dbyi sunucudan test ettim sıkıntı yok scrollar basmıyordu harfleri düzelttim basıyor :D 125 skilleride var :D %4 lucky skilide var + basarken iş görür :D

kanka tanımıyorum dedi benim yapabileceğim birşey yok ona birde togui falan ekliyorum mapleri düzenlemem gerek prosedürler var sen uyu vardiyan falan var :D

Konuyu başlatan #10
önceden sro ile alakalı birşey paylaşınca millet yazı yazardı okullarda tatil neden yazmıyorsunuz bari şaşırdım :D güzel db yani :D

Db çok iyi özellikle avatar lar ve Pet ler güzel tabi biraz da düzenleme olursa çok daha iyi olur orjinallikten çok uzak kalmış jangan içi görsel tasarım hiç hoş degil npc ler çok ve karmaşık yerlerde npc görselleri düzenlenmeli ve npc sayısı düşürülmeli bunlar benim düşüncem ben düzenlemeye hamachi de düzenlemeye başladım bile güzel bi sv olucak

Konuyu başlatan #12
Db çok iyi özellikle avatar lar ve Pet ler güzel tabi biraz da düzenleme olursa çok daha iyi olur orjinallikten çok uzak kalmış jangan içi görsel tasarım hiç hoş degil npc ler çok ve karmaşık yerlerde npc görselleri düzenlenmeli ve npc sayısı düşürülmeli bunlar benim düşüncem ben düzenlemeye hamachi de düzenlemeye başladım bile güzel bi sv olucak
Spoilerdeki Resimde gördüğün kadarıyla ben yer tasarımlarını düzeltmiştim ama format attım dosyalar gitti tekrar yaparsam söylerim eğer yapamazsan :D

Spoilerdeki Resimde gördüğün kadarıyla ben yer tasarımlarını düzeltmiştim ama format attım dosyalar gitti tekrar yaparsam söylerim eğer yapamazsan :D
Bunlar ufak tefek şeyler düzenlenir sonuç olarak emek verilmiş bi sv biraz inceledim sorunsuz bug da göremedim henüz acemi editörler bu db kendini rahatça geliştirebilir bence

@junuye123 sec_primary ve sec_content değerlerini " 41 " yap.

Datayı çıkartıp serverfiles'daki dataya attığımdan beri gameserver patladı. Oyuna giriş yaptığı an karakter kıpırdayamıyor, arada kıpırdıyor 15-20 saniye sonra yine gümlüyor.

Gameserver'da "It takes time more than 0.5 sec" hatası veriyor.

Ayrıca "_RefCharDefault_Quest" üzerinden görevlerin service değerlerini 0 yaptım. Ama sorun yine aynı..

@junuye123 sec_primary ve sec_content değerlerini " 41 " yap.

Datayı çıkartıp serverfiles'daki dataya attığımdan beri gameserver patladı. Oyuna giriş yaptığı an karakter kıpırdayamıyor, arada kıpırdıyor 15-20 saniye sonra yine gümlüyor.

Gameserver'da "It takes time more than 0.5 sec" hatası veriyor.

Ayrıca "_RefCharDefault_Quest" üzerinden görevlerin service değerlerini 0 yaptım. Ama sorun yine aynı..
Yüklemede hata yapmışsındır ben kurdum sorunsuz şekilde yararlı bi paylaşım bence

Yüklemede hata yapmışsındır ben kurdum sorunsuz şekilde yararlı bi paylaşım bence
Data.pk2'yi çıkartmadan önce serverın hemen her yerini gezdim, bağdat map ekli olduğu halde SQL'den kapalıymış onuda aktif edip şehiri gezdim. Eksik gedik bir şey kalmasın diye data.pk2 'yi çıkartıp serverfiles içerisindeki datanın içine attıktan sonra sw uçtu.

"_RefCharDefault_Quest" ayarını yaptıktan sonra yeni karakter oluşturup giriş yaptım. Eski karakterler patlamaya devam ediyor. Yeni karakter ile şuan sw de geziniyorum. Çok başarılı bir db olduğu şüphesiz ancak, efectler aşırı. Birkaç scroll açtıktan sonra karaktere bakmak geçici kör edebiliyor :)

Orası doğru çok item var benim tavsiyem bu db den alıntı yapıp clean db de uygulamaktır bende öyle yapıyorum