Skip to main content
Sitenizle ilgili anlık, acil, geçici ve önemli bilgileri kullanıcılara duyurabilmenizi sağlar.
"Para için değil, insanlık için yapıyoruz."

vSro Forum - vSro Rehberi'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Sizi aramızda görmek güzel ama sitemizden daha iyi yararlanabilmeniz için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. İlgi ve alakanızdan dolayı vSro Forum - vSro Rehberi yönetimi olarak teşekkür eder, iyi forumlar dileriz.

Giriş ya da Kayıt

GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)

4457
1645
23
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Heart GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#1
Merhaba, 

Vakit kaybetmeden hemen konuya girelim. Gameofis yani Gameofis.org isimli site sahibi Görkem Bayramoğlu isimli omurgasız şahısın yaptığı dolandırıcılıklar iftira ve onun deynekci bu forumda ve kendi günlük tekil hiti 4 5 olan sitesinde ki arkadaşlarını sunacağız.

Öncelikle bu forumda kullandığı ismin aynısını gameva*i isimli forumda oluşturan ve yalan yanlış iftira atmaya çalışan akılsız arkadaşları tebrik ederiz.

GameOfis kimdir ? 

Şahıs kendini 7 8 yıldır bu piyasada var zanneden Görkem Bayramoğlu isimli yaşı gereği heyecanlı ve zıpkın bir delikanlıdır.
Malum vsro dosyaları 2012 yılının başlarında kuruluma ve oyuna hayatında yer edinmeye başladı ve bizde şuan 2017 yılındayız arada 5 yıl var. Bu muhterem zaat kendini 7 8 yıldır silkroad sunucu satıcısı sanmakla kalmayıp kendi sitesinin domain yaşına bakmadan söylemde bulunmaktadır. GameOfis domain yaşı 4 sen diyorsun biz 7 8 yıldır varız insanları yanıltmada bu konu sadece çerez kalır.

Şahsın karakteri öyle bir hal almıştır ki bize ilk zamanlar uyanık ruhu ile S.a gel biz senin edit işlerini yapalım demiş ve zarf atmıştır. 
-Peki dedik biz yoğunuz sana verelim sen yap.
+Para peşin ödenir bizde dedi Smile
-Karakteri bildiğimiz için kabul etmedik yap iş paran bizde kalmaz dedik oda kalkıp bizde`de kimsenin parası kalmaz dedi.

Peki inandık mı bu söyleme ?

ilVBlU.png

Evet yukarıda gördüğümüz gibi sadece silkroad ile ilgili değil karakteri ile ilgili şahsın haram yemek gibi bir huyu bulunmaktadır. Peki dedik bizene yesin hesabını verir bir gün.

Peki bu şahıs sonra ne yaptı ? 

Bizim müşterimize bizi kötüleyip onlar sana dandik makina verir şöyle yapar böyle yapar sen bize gel diye konuşmuş ve müşterim bunu bize söyledik inanmadık ss attı eyvallah bir soralım dedik.

Şahısa sorduk ama karakteri gereği önce kıvırıp sonra evet dedim ne olacak gibi atar yapmaya başladı peki dedik gene sabır ettik.

Ve gördük ki şahıs bizim facebook sayfasında gönderilere bunlar şöyle böyle diye yazı yazıyor wow..!
peki bu zübüklük nedir dedik ? Baktık ki şahıs hem karakter sahibi değil hemde gözlerinde sorun var. Olabilir geçmiş olsun deriz. Bizi max... forumunda moderatör sanıyormuş

qjLdXj.png
dXGwWe.png

Yukarıda görüldüğü gibi zaatın ağzıda bir hayli bozuk annesiz felan yazıyor ama hiç demiyor ki bunu kime yazıyoruz bu kişi kimdir nasıl biridir sonuçta herkes babasının oğlu dimi  Sleepy

Peki dedik devam ettik ve gördük ki şahıs bir facebook sayfası açmış. Kendi site ismi hariç yazmış şunlara şunlara güvenmeyin bunlar dolandırıcı çart çurt işte aklı yettiğince bir şeyler karalamış.

Eyvallah bu şahıs omurgasız olduğu için iftirayı çok seviyor. Ve arkadaşlarıda ondan aşağı kalır değil.

Şimdi Kural 1 İyilik Yapma !

3OGHjz.png

Şimdi öncelikle karşı tarafı kıvama getirmek gerek bize ne lazım ? sorunu çözecek bizim gibi aptallar :Smile

O yüzden önce hocam diye başlamak teşekkür etmek selam vermek işi çözünce yapılması gereken nedir ?

MD4cmQ.png

Şimdi kankadan talimat geldi ne yapmamız gerek ? Dandik forum sitemizde iftira atıp kanıtsız beyanda bulunmak mesela nasıl olur bu bol keseden yazarsın 3 5 10 milyar verdim şöyle oldu böyle oldu sonra 1 tane skype hesabı aç başlığı değiştir arkadaşınla konuş gönder zaten bunun ötesine fake hesapsız geçemezler. Mesela ne hikmet ise bizle konuştuğu bir adet ss de yok ne hikmet ise adamın server ismide ortada yok Allah işi şu ki parayı gönderen adamın dekontlarıda yok

Peki kardeşim dedik ve biz cevap olarak ne dedik ?

jzKMoG.pngVe ne yazık ki ! 8 yıllık çınar ve arkadaşlarının zihniyetini düzeltmek imkansız.

Eyvallah çekmeye devam edelim biz ama şunu bilmeleri gerekir iftira ile sağa sola b..k attığın her adam`da seni evinde oturup izlemez  Sleepy

Şimdi gelelim şahsın dolandırma konularına ve insanlara bu kişilerin aslında ne kadar omurgasız ve etraflarında tehlike gördükleri kişilere iftira ile yıldırmaya çalıştığına. (Hayalinde yıldırır bizi)

GameOfis.Org Dolandırılma Kanıtları
Kanıt : http://bit.ly/2vfTkBR
Kaynak : https://goo.gl/XFgVv9
Kaynak 2 : https://goo.gl/NE3pCE
Kaynak 3 : Link
Kaynak 4 : Link
Kaynak 5 : http://bit.ly/2sQFxAj
Kaynak 6 : https://goo.gl/2kUrzU
Kaynak 7 : http://bit.ly/2tuyoaA
Kaynak 8 : Link


Şimdi bu Görkem denilen zaat o kadar çok adam dolandırmış tokatlamış ki biz buraya konuşma ss vb işlemleri koyamıyoruz çünkü o kadar çok vaktimiz yok direk link attık isteyen tıklar bakar.

Şimdi bu akıllı arkadaşımız o kadar uyanık ki 1 adet belgesi bile bulunmayan bu işi evinde oturmuş yapan çocuk milletten her gecikme günü için %10 faiz istiyor.

IIFVEv.jpg


Peki bu kişiye karşı diyelim ki hakkını aradın ? Çocuk direk seni tersleyecek emin ol 

Arhucab.png


Peki bu şahıs ve onun deynekci arkadaşlarını bir kenara bırakalım bize gelelim ?

Şimdi bize b.k atmaya çalışan arkadaşlara şöyle bir kaç ss ile cevap vermeye çalışalım ve bizim nasıl karakterde insanlar olduğumu öğrensinler ama iftira atmaya ve çabalamaya devam etmekten alı konulmasınlar.

7IUzx3.png

Olur bazen böyle müşteri o günün şartlarında kimi şeyden vazgeçer geri iade ister sunucu iadesi yoktur ama sonuçta guardın parasını iade edebiliriz çünkü biz müşterimize daha guardı almadık bunu oda biliyor ve haklı olarak geri talep ediyor server açmaktan vazgeçmiş. Peki biz şimdi ne yaptık ?

i6Q0a1.png

Talimat verdik ücret iadesi için 2 letmedik müşteriyi sonuçta o parayı biz başkaları gibi garibanın kursağından alıp kendi kursağımıza atmıyoruz.

f9JkRo.png

Oluyor bazen banka askıya alıyor tarihlere dikkatli bakarsak bayada bir süre müşterimizi bekletmişiz banka göndermemiş parayıp ee napacağız ? Biz göndericez 

YTZdTM.png

Şimdi biz o kadar salak ve safız ki bazen ücreti almadan eyvallah çekip iş yapıyoruz müşteride bize pazartesi para hesabında parada sıkıntı yok diyor.

Sonuç ? 

nEY374.png

Ee bizim gibi salaklar oldukça böyle yontacak adam çok.. Engeli yedik gitti bizim emekler peki eyvallah dedik geçtik

Nif83f.png

Evet görüldüğü gibi müşteri bizden memnun kalmamış. Doğaldır olabilir haklı sebepleri kendince vardır ses etmeyiz makinası açık devam eder ve müşterimiz der ki ben gittim oyundanbiri`den makina aldım ama ondan`da memnun kalmadım ve bana şunları söyledi der ve bizde başka omurgasız çocuklar gibi insanlara leke sürmekten taraftar olmadığımız için makul şartlarda olacağı gibi SS istedik yani böyle konuşmalar ile olaya girmeyelim dedik ve ss geldi.

 
TleBXW.png

Şimdi herkes o kadar uyanık olmuş ki bunu yazanda bu forumda ve diğer game isimli dandik forumda bizim için karalama kampanyası yapıyor. Ve bu şahıs bizi telefonla arayıp Bilal ben sizin ne kadar iyi çalıştığınızı kimse ile uğraşmadığınızı biliyorum diye bizi övüyor telefonu kapatınca karşımıza çıkan sonuç bu

Peki bu adam bizi niye arıyor ? Bu müşteri bana geldi bu adam bana dolandırıcı diyor mahkeme vericem Bilal bu adam senin müşterinmiş heralde bana dedik ki onlar beni dolandırdı şimdi durdu durdu oyundanbiri benim içinde dolandırıcı diyor dedi. Bizde dediyse demiştir müşterimiz biraz sorunlu kaale almayız sende alma dedik telefonu kapattık. Müşteri böyle bir şey söylememiş bu şahıs bizi karalamış zaten kafadan.

Bunun gibi onlarca örnek var ama atmakla bitmez. Böyle davranışlarda bulunan omurgasızlar 3 5 sene sonra evlenecek çocuk sahibi olacaksınız bu yaptıklarınız sizden çıkmaz çocuğunuzdan çıkar bu böyledir kötüye bir şey olmaz çevresine olan olur. 

Karakter satın alınmaz karakter ya vardır ya yoktur.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#2
Burada var olan konuları tekrar tekrar açarak ne yapmaya çalışıyorsun benim kimseyle bir alakam yok benden sunucu alan müşteri askar sizi kötülüyor demesinde bile ben kişi kendinden bilir işi diyerek iş yaptım madem burası tarafsız bir forum bende seninle alakalı konıtları konu olarak açayım bu işler forum deynekciliği ile olmuyor 2 tane edit yaparak sunucu firması olunmaz sunucu firmasının ne demek olduğunu öğren ilk önce.Kafanıza taş düşse görkem yaptı görkem neymiş be arkadaş ulan bebe senle uğraşıcak vaktim olsa zaten merak etme yanına gelir uğraşırım ben kimseye ağzımı açıp konuşmuyorum sen bana bok atacağına buradan ilk önce git kendi biplediğin müşteriler ile görüş. Bize diyor 2 gün önce sunucumu kapattı 50 tl verdiği suncuyua otekı uzak masaüsüt giremiyor bizi şikayet ediyor direkt seni dolandırıcı diye fişliyorlar demek can yakmışsın neyse bu konuya mesaj atıp forumdaki kişilerin huzurlarını bozmuyacağım senin yaptığın dolandırmalarının kanıtlarınıda bu foruma açayım ben.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#3
fNoDuj.png

cDidNf.png

Oğuzhan Yıldız isimli zaat bu forumda kayıtlıdır serseri81 nick kullanmaktadır. Bare bi çacık yiyeceksin dandik forumda başka isim bulsaydın.

Şimdi bu zaat ve bir o kadar muhterem deynekci arkadaşlarından biride bu forumda olan 2 3 akıllıdan biri bu serseri mayın sözde bizle çalışmış yetmemiş 3 arkadaş çalışmışlar ve dolandırılmışlar. Yetmemiş arkadaş fake skype adresi kurup kendi arasında konuşup atmış peki adama sorarlar koy bakalım o skype adresinin bizim adres ile aynı mı bakalım :Smile

Bu serseri mayın o kadar akıllı davranıyor ki mağdur olduğunu beyan edip kendini savunmak yerine hakaret ediyor üstelikte 1700 TL parası gitmiş peki koy bakalım buraya bizim hesaplarımıza gönderdiğin 1700 TL dekontu ama gidipte fotoşop işleri ile uğraşma o işler sahteciliğe girer başın yanar. Sizlerin birinde 5 lirası kalsın avaz avaz karakola koşarsınız sözde 1700 TL niz gidince mi böyle koşuyorsunuz ? söyle bakalım bizden aldığın makina bilgilerini at bakalım dekontlarını at bakalım bizim sitenin üyelik bilgileriniSmile

Omurgasız ve serseri mayınlar o kadar kendini ele veriyor ki forumun her yerinde omurgasızın reklamı mevcut iken bu şahıs forum benim değil diyor yani bu söyleme göre bu forum çok adil yöneticisi başka tayfun diye bir deynekci.

Peki Bakalım Zaat Doğru mu Söylüyor ?

zvllxO.png

Bak sen oda ne o bizi suçlayan boş beleş yazı yazan akıllı arkadaşlar meğersem Gameofis (Görkem Bayramoğlunun) forumunda yazıyormuş ne hikmetse o dandik forum tayfun isimli çocuğun değil görkeminmiş.

Yahu fındık kadar akılınız var türlü türlü iş yapıyorsunuz. Bare siteyi kendi adına kayıt ettirme akıllı 

Daha yeni evlenmiş çocuksun hiç demiyor musun benim yerim belli yurdum belli benim bir KARIM var AİLEM var acaba ben bu insanlara böyle fake skype hesapları ile kanıtsız suçlamalar yapıyorum yetmiyor adamlara forumdan pm ile küfür ediyorum yetmiyor hiç tanımadığım adama Annesiz diyorum. Ya peki bu adam yarın bir gün gelir başıma bela olursa ben ne cacık yerim ? 

Bak tekrar söylüyorum o yazdığın diğer forumda ki mesajlarda ki küfürlerin hesabını sorarım beni tanımadığın için mesela şunu düşünüyorsun mart ayında dedim hala yanıma gelmedi hesap sormadı dönüp bana niye küfür etmedi ? demek ki bu salak.

Yanlış ! Ateşle oynuyorsun dikkat et neyle kimle kime nasıl iftira attığına dikkat et git Erhan Kul arkadaşına bizi sor ateşle oynamaman gerektiğini sana anlatsın tamam ? Herkesin sabrı vardır sabır taşırma şu adamlarında dekontlarını belirgin şekilde çek gönder kalkıpta bize web panelde kendine 10 TL havale edip şoplayıp göndermeye çalışma komik duruma düşme

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#4
Şimdi karşımızda o kadar akılsız biri bulunuyor ki her yerden kendini ele veriyor.

Şahıs sözde dolandırılmış serseri mayın 1700 TL parasını bize göndermiş biz makina vermemişiz oda ne yazmış o dandik foruma ? ben şikayet ettim ve şikayetim onaylandı 1. zaten her şikayet onaylanıyor 2. şikayet için telefon ile kayıt oluyorsun yahu akılsız niye kendi numaranı veriyorsun.

tnvBgs.png

Görüldüğü gibi sözde dolandırılmış Göksun Deniz @serseri81 isimli akıllı arkadaşımız gitmiş 0552-212-29-96 numarası ile kayıt olmuş siteye ben dolandırıldım 3 arkadaşım daha dolandırıldı yazmış peki bakalım numara kime ait ?

5cpD5m.png

O da ne ? Sözde şikayet konusu açan dolandırılan akılsız arkadaş Gameofis (Görkem Bayramoğlu) adam guard yapıp sattığı sitede ki numarasını yazmış kayıt olmuş bu kadar akılsız 

QGXMfI.png

Aaa o da ne şikayet için kayıt olunan telefon numarası aynı zamanda o dandik forumun ve onun gibi 5 tane daha GameOfisin açtığı forum sitesinin reklam iletişim kısmında yazıyor tesadüf heralde Smile

Hala fındık beyniniz ile iş çevirmeye devam edecek misiniz ?

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#5
@Gameofis, cevap ne olacak cok merak ediyorum fena faillik bir durum var ortada.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#6
@GameOfis harbiden çok akıllı görünüp akılsız davranan bi adamsın her yerde kendini güldürüyorsun yazık. Şu görsellere bakınca insan düşünüyor nasıl bu kadar şeyi yapacak vakti zamanı buluyorsun. Bir gün çok kötü zarar göreceksin herkese böyle yapıyorsun da her kuşun eti yenmez

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#7
Son Düzenleme: 14.07.2017, Saat: 16:00, Düzenleyen: Gameofis.
BİLAL DANGOZ ARKADAŞIMIZIN KANIT OLARAK SUNDUĞUMU TELEFON NUMARALARI TAYFUN ADINDAKİ FORUM VE GUARD SAHİBİ ARKADAŞA AİTTİR.

0552 212 29 96 ARAYIP SORABİLİRSİNİZ :smile.png BİLAL ASKAR OKADAR ÇAKALKİ BU NUMARALARIN BENİM NUMARAM OLDUĞUNU SÖYLEYİP BENİ KÖTÜLEMEYE ÇALIŞIYOR

KENDİ PİSLİĞİNİ KAPATMAYA ÇALIŞIYOR :biggrin.png BÖYLE KOMİK İNSANLARA BÖYLE BİR FORUMDA FIRSAT VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

GAMEOFİS OLARAK 2 ADET NUMARAM VARDIR BİRİ 0541 658 68 62 - BİRİ 0850 302 86 64 BAŞKA NUMARALARLA BAĞLANTIM YOKTUR.

HER ZAMANKİ GİBİ TEHDİTLER ONLAR BUNLAR HAVADA UÇUŞARAK KOMEDİ BİR FİLM ÇEKİYOR BİLAL A.Ş ÖYLE BİR VELETKİ KENDİSİ SİLKROAD YÜZÜNDEN BEYNİNİ KAYBETMİŞ BİR ARKADAŞIMIZ.
   Bak Şimdi Gerizekalıya Bak 3 Kuruşluk beyinsize bak.Yani bizi kötülemek bizi işe bağlamak için adam ıspat sunduğu şeyleri konuşuyor.

Ulan saf herif gamevadi.com gameofis sunucularında barınıyor domainide gamevadi forumun tasarımınıda ben yaptım A'dan Z'ye tayfun sağlam bana 1.200 tl para ödedi bunlar karşılığında.Tayfun sağlam SilkroadFixer'in ortağı ve telefon numarasıda onun.Senden bize gelen müşterin durumu ve konuşmaları tayfuna atmış tayfunda demiş kardeşim bu işin peşini bırakma çocuğa yardımcı olmuş şimdi senin gibi velet erkek kurusu klavye delikanlısı burada ıspatladım diye seviniyor.
Ara bakayım oradaki numarada kim çıkacak telefona saf herif.

Ben bu piyasada bana 10 bin lira borç takan firmayı bile kötülemedim bırak senin gibi veleti kötülüyeyim fake hesaplardan sana yazayım dangoz herif.
Sana açık net adres verdik karı gibi kıvartacağına gelir adresimize konuşurdun.

Milleti dolandır öpücüğü at forumlarla anlaş konuların olmasın yok ya varmı öyle terane.Şu forumdaki kuş beyinli bazı insanlarıda şak şak'çı tut kendine.

Silkroadfixer mehmetle tayfunun guardı benim değil ben f8 'de kullanıyorum fixerde kullanıyorum.Ben müşterilerime zor yetişiyorum birde senin gibi concon ile mi uğraşacam.

Burada boşuna yorumlar atıp kıvırmacalık yapmayın.Adam gibi durun erkek olun.


HOŞAF BİLAL MÜŞTERİ BULAMIYORSAN GÖNDEREYİM 1-2 TANE PARA KAZAN BIRAK BÖYLE ÇOCUK ÇOCUK HAREKETLERİ.
Bıktım artık sizlerin kıçını yırtınmayı.

Biri demiş 50 tl vermiş sunucumu 2 gün önce kapadı yalan dolan sizin adamınız
Diğeri demiş sunucuya giremedim ulan teamla bağlandım yardım ettim adama.

2 Tane olayı bulup süsleyip püsleyip gameofis'i nasıl bitiriirm Big Grin

http://sro-kanyon.com/ Kendi sitende bizi anasayfaya koymanda bir hoş olmuş bu konuları okuyan sizin rezilliğinizi görüyor zaten.

BENİM AÇIK ADRESİM BELLİ TELEFON NUMARAM BELLİ > VARSA BURADA BİZE PARASI HAKKI GEÇEN 1 KİŞİ BUYURSUN GELSİN. VARSA BÖYLE KLAVYE DELIKANLILIGI YAPMAKTAN ZIYADE YUZYUZE OTEBILECEK E-R-K-E-K BEKLERİM IZMIRE.

BİLAL ATEŞ OLSAN CÜRÜM KADAR YER YAKARSIN OYNAK AYŞE

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#8
(14.07.2017, Saat: 02:24)Gameofis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bak Şimdi Gerizekalıya Bak 3 Kuruşluk beyinsize bak.Yani bizi kötülemek bizi işe bağlamak için adam ıspat sunduğu şeyleri konuşuyor.

Ulan saf herif gamevadi.com gameofis sunucularında barınıyor domainide gamevadi forumun tasarımınıda ben yaptım A'dan Z'ye tayfun sağlam bana 1.200 tl para ödedi bunlar karşılığında.Tayfun sağlam SilkroadFixer'in ortağı ve telefon numarasıda onun.Senden bize gelen müşterin durumu ve konuşmaları tayfuna atmış tayfunda demiş kardeşim bu işin peşini bırakma çocuğa yardımcı olmuş şimdi senin gibi velet erkek kurusu klavye delikanlısı burada ıspatladım diye seviniyor.
Ara bakayım oradaki numarada kim çıkacak telefona saf herif.

Ben bu piyasada bana 10 bin lira borç takan firmayı bile kötülemedim bırak senin gibi veleti kötülüyeyim fake hesaplardan sana yazayım dangoz herif.
Sana açık net adres verdik karı gibi kıvartacağına gelir adresimize konuşurdun.

Milleti dolandır öpücüğü at forumlarla anlaş konuların olmasın yok ya varmı öyle terane.Şu forumdaki kuş beyinli bazı insanlarıda şak şak'çı tut kendine.

Silkroadfixer mehmetle tayfunun guardı benim değil ben f8 'de kullanıyorum fixerde kullanıyorum.Ben müşterilerime zor yetişiyorum birde senin gibi concon ile mi uğraşacam.

Burada boşuna yorumlar atıp kıvırmacalık yapmayın.Adam gibi durun erkek olun.


HOŞAF BİLAL MÜŞTERİ BULAMIYORSAN GÖNDEREYİM 1-2 TANE PARA KAZAN BIRAK BÖYLE ÇOCUK ÇOCUK HAREKETLERİ.
Bıktım artık sizlerin kıçını yırtınmayı.

Biri demiş 50 tl vermiş sunucumu 2 gün önce kapadı yalan dolan sizin adamınız
Diğeri demiş sunucuya giremedim ulan teamla bağlandım yardım ettim adama.

2 Tane olayı bulup süsleyip püsleyip gameofis'i nasıl bitiriirm Big Grin

http://sro-kanyon.com/ Kendi sitende bizi anasayfaya koymanda bir hoş olmuş bu konuları okuyan sizin rezilliğinizi görüyor zaten.

BENİM AÇIK ADRESİM BELLİ TELEFON NUMARAM BELLİ > VARSA BURADA BİZE PARASI HAKKI GEÇEN 1 KİŞİ BUYURSUN GELSİN. VARSA BÖYLE KLAVYE DELIKANLILIGI YAPMAKTAN ZIYADE YUZYUZE OTEBILECEK E-R-K-E-K BEKLERİM IZMIRE.

BİLAL ATEŞ OLSAN CÜRÜM KADAR YER YAKARSIN OYNAK AYŞE

Şu forumdaki kuş beyinli bazı insanlarıda şak şak'çı tut kendine. Sözünü sana yakıstıramadım. Bilale kızmış olabilirsin. Senin sitem etmen gereken kişi Bilal'se Bilal'i muhattab al forumun huzurunu bozmaya gerek yok..
Herkes konusabilmeli herşeyi burası özgür Türkiye.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#9
Yc99PF.png

0X8BQ8.png


Evet numaranın ve adreslerin hatta sitelerinde seninle bir ilişkisi yok inanıyoruz.

Çocuksun yazışmalarında her zaman bebe sinek vb çocukça küfürler var bize boşuna adres verme biz adres aramayız.

Kendini savunabileceğin bir kanıtın varsa ss gönder bekliyoruz haram lokma yediğin ağzın ve nefesin ile foruma suç bulup boş boş konuşma bak yorum atıyorsun konu açıyorsun kimse engellemiyor seni haddini ve yerini bil.

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt

RE: GameOfis Sahtekarlığı (Görkem Bayramoğlu)
#10
Son Düzenleme: 14.07.2017, Saat: 03:14, Düzenleyen: NRBest.
(14.07.2017, Saat: 02:24)Gameofis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tayfun sağlam SilkroadFixer'in ortağı ve telefon numarasıda onun.Senden bize gelen müşterin durumu ve konuşmaları tayfuna atmış tayfunda demiş kardeşim bu işin peşini bırakma çocuğa yardımcı olmuş şimdi senin gibi velet erkek kurusu klavye delikanlısı burada ıspatladım diye seviniyor.
Ara bakayım oradaki numarada kim çıkacak telefona saf herif.

Tayfun çocuğa yardımcı olmuş diyorsun. Şikayetim vara kayıt olanın adı Göksun Deniz numarası sözde tayfunun numarası. Serseri81 diğer forumda konu açıyor skype konuşmasında Göksun Sağlam yazıyor adam Oğuzhan Yıldız çıkıyor madem tayfun yardımcı olmuş konu açmış neden Göksun Sağlam yazmış.

Madem serseri81 = Göksun Sağlam aşağıdaki adam niye skype konuşmasını atmıyor Serseri81 atıyor ? Aşağıda ki adam ben direkten döndüm diyor siz Göksun Deniz - sizde uyanıksınız gidip Göksun Sağlam diye hesap açıp şikayet konusuna kendi telefonunuz yazıyorsunuz sonra telefon sizin sitenizden çıkıyor her yeriniz düzenbazlık her yeriniz sahtekarlık ile donatılmış. Harbi kendinizi bu gün fena şekilde rezil ettiniz.

8vs43l.png

İçeriği görüntüleme izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, içeriği görüntüleyebilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

Giriş ya da Kayıt


Yorum yapma izniniz bulunmuyor!

Üzgünüz, yorum yapabilmek için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız.

ya da

Kayıt ol!

Topluluğumuzda yeni bir hesap oluşturun.

Kayıt


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gameofis dolandırıcılık hizmetleri cr1453 2 510 31.07.2017, Saat: 04:02
Son Yorum: NoVs
  GameOfis Sahtekarlıgı tuncay1994 7 567 26.05.2017, Saat: 19:07
Son Yorum: silverrains
  GameOfis.Org Sahtekarlığı Üstede Çıkmaya Çalışıyor metehan463 50 4,966 21.03.2017, Saat: 11:44
Son Yorum: Coded By PromakerKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi